reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Można do Was dołączyć?
Jeśli tak, to byłoby mi bardzo miło :) Zwłaszcza że od dziś jestem na zwolnieniu wiec chetnie wypełnie wolny czas :)

Termin mam na 20 lipca, co będzie? raczej dziewczynka - Klara, choć jeszcze nic w kolorze nie kupuje, lekarz twierdzi, że jeszcze musi sie dokładniej przyjrzeć, jestem z Poznania i mam już 4,5 letnią kochaną córcię.
Póki co najbardziej dokucza mi bezsenność i ból zatok, mdłości już ustąpiły, a brzuszek rośnie dość powoli - jeszcze nie zmieniłam garderoby na ciązową.
Mam za niedługo 29 lat i czekam na lipiec z niecierpliwością i nadzieją, że upaly nas oszczędzą :)

Pozdrawiam
 
reklama
Piękne zdjęcie Hani. Lekarz z dowcipem

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)

Ja się czuję dobrze chociaż mam kłucia w pochwie a naczytałam się, że to początek skracającej szyjki macicy.
Mam stresa strasznego bo już cały grudzień przeleżałam w szpitalu z powodu odklejającej się kosmówki.
W tym tygodniu też czeka mnie wizyta.
 
Olga - Ja wczoraj dostałam pierwszą rzecz dla nowego maluszka - krótki rampers z krokodylem prosto z RPA;) A na maszynie też trochę szyję, super sprawa, uszyłam np chłopcom poszewki na poduszki i organizer na łóżeczko niemowlęce. Teraz chciałam uszyć girlandę z trójkątów na piętrowe łóżko, ale nigdzie nie mogę znsleźć takich ślicznych skrawków tkanin, które chciałam do tego wykorzystać...

ha, mieszkałam w RPA jak byłam mała :) przez 3 lata. mają tam fajną firmę z ciuchami, Mad Dog chyba się nazywa.
 
Dziewczyny umieram,nic nie pomaga,temp 38.5 i apap nie zbija,mój rodzinny juz nie przyjmuje,dzwoniłam do gina,ale zaczął wizyty wiec ma zajęte,wysłałam mu SMS,jak nie przejdzie to zostaje mi pogotowie albo szpital
Pomocy,ja nigdy nie miałam gorączki :-&
 
reklama
HA!!!!

Jest 9:10 dla chłopców :D nie doliczam Karoliny ;)
Z ostatniej wizyty zrobiła się niunia z niuńka i lekarz już sam nie jest pewnie więc czekamy na potwierdzenie ;)

Dziewczynki doganiają chłopców :p
 
Do góry