reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Witam kobietki,

co do palenia papierosów- przed ciążą paliłam 15 lat około 5 papierosów dziennie. Jak zobaczyłam dwie krechy od
razu odrzuciłam papierosy, chciałam zapalić ostatniego po teście ale już nie mogłam. Na razie daje rade, chociaż ostatnio wzięłam parę buszków od koleżanki i nie mogłam zasnąć z wyrzutów sumienia. Jak ja mogłam, od razu wyobraziłam sobie czarne wody płodowe ( przy palaczkach w ciąży), że ta niewinna istotka musi taki szajs dostawać, no i przez chwilkę oddychał dzieciaczek jak przez słomkę :(
Jak widzę kobietę z fajką to mnie krew zalewa, jak można być tak egoistyczną matką.

Co do przeziębień- rutinoskorbin stawia na nogi, można nawet brać 2 tabletki dziennie.
Mi bardzo pomógł przy krwiakach na początku ciąży wzmacniając naczynia krwionośne.

Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia,
byle do wiosny :-D
 
dziewczyny mialam robiona ostatnio cytologie. niby jest ok bo grupa 1 prawidlowe komorki itd ze rozmaz prawidlowy ale mam napisane odczyn leukocytarny i co to jest jest sie czym martwic czy nie? wizyte u gina mam dopiero 17lutego..
 
Witam:) Jestem już po wizycie i USG maluszek odpowiada 17 tydz i 3 dzień:) Mierzy 14.21 cm i waży 213.88 g :)
Jestem szczęśliwa bo zdrowo maleństwo rośnie, nic złego się nie dzieje ale... prawdopodobnie to nie chłopczyk tylko dziewczynka:-)

He he i co tu zrobić ;) kiedy masz wizytę teraz :)? Nie wiem czy zmieniać czy zostawić na razie jak jest na naszej liście :-)
 
reklama
Czesc dziwczyny :) Ja nadal choruje zoladkowo... :( Meczarnia strazna do tego dzisiaj uaktywnil sie moj super tesc i zadyma na pol rodziny... Maz sercowiec, wiec ja (w ciazy) wzielam sie za wyjasnianie wszystkiego, szybko poszlo i rodzina wersje prawdziwa juz zna a z tesciem nadal nie gadamy... Oj ciezki czlowiek z niego. Za to brat tescia jest niewiele starszy ode mnie, cudowny czlowiek! Bedzie chrzestnym naszego dziecka :) tylko ciiiiii bo jeszcze o tym nie wie ;)

Karolina wlasnie sie tego boje, ze nasz synek stanie sie coreczka ;) hihi
 
Do góry