reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
ja nigdy nie paliłam, nawet nie spróbowałam, a zapach mnie odrzuca. moja przyjaciółka w ciąży przestała palić z dnia na dzień. dziecko ważniejsze!
 
Dziewczynki,nie było mnie kilka dni bo miałam małą zawieeuchę w domu :)

Laseczki, czuje już któraś ruchy dziecka? Zwłaszcza tyczy to kobitek nie w pierwszej ciąży. Zastanawiam się kiedy poczuje. W pierwszej ciąży to był 20-21 tydzień....
 
michalina ja w 1 ciąży poczułam ok 17 tygodnia, teraz jeszcze nic nie czuję ale mam jeszcze czas. Łożysko mam nisko z przodu.
 
Ehhh...
ja byłam wczoraj na wizycie, ale USG bylo tylko z czynnością serca, a Mała spała....
teraz dopiero mam 16 lutego wiztytę.
Mam nadzieję, że do tego czasu ruchy zacznę czuć :) Fakt,że do chudzielców nie należę, o nie....

A mam jeszcze pytanie do dziewczyn z Warszawy - do kogo idziecie na badanie połówkowe?

A ja muszę pochwalić moją Wiki - zrobiła dziś pierwszą kupe do nocnika, ha ha ha!!!! Moja Gwiazda :)))))

A co do łagodzenia bólu porodowego, to ja się nie wypowiem, miałam mega szybką cesarkę i nie dane mi było mieć nawet jednego skurczu, natomiast olałam całą drogę z domu do sali porodowej :D Lało sie ze mnie jak ze szlaufa :D Lekarka się śmiała, że juz dawno ne widziała, żeby komuś tak wody leciały :D
 
Kati - o jakie pomysły Ci chodzi dokładnie? Bo tak bez szczegółów to za dużo możliwości:)

Ja już nie pamiętam, kiedy poczułam ruchy w poprzednich ciążach, ale teraz też jeszcze nie czuję. Za to w poprzednich ciążach miałam łożysko z przodu, a teraz jest z tyłu.

Muszę się Wam wyżalić. Wczoraj dowiedziałam się, że moja przyjaciółka poroniła, już w 8 tyg. na USG nie było pracy serduszka, ech. Już o poprzednie, jej drugie dziecko starała się 2 lata, miała kilka poronień. Była w ciąży w tym samym czasie, co ja w pierwszej. W końcu udało się i urodziła kilka dni przede mną w 2013 roku. Chciała trzecie i starali się odkąd wrócił jej okres, czyli już rok i znowu problemy:( Nasza wspólna przyjaciółka też rodziła w 2013 roku i też się chciała od razu starać i poroniła w lipcu. Byłyby trzy dzieciaczki w 2015, mój miał być najmłodszy, a tu samo życie, ech.
 
reklama
Szybkie pytanie do dziewczyn z wysokim TSH, tabletki może przepisać rodzinny czy tylko endo?Znajoma ma termin na sierpień i wysokie tsh jej wyszło, gin kazał iść do endo
 
Do góry