reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja jak rodzilam pierwszego to mialam 27 lat. I bylam na sali z laska 20 lat. I ona po porodzie oglada brzuch przed lustrem i placze ze obwisly i wogole. To ja podeszlam i mowie nie martw ja mam taki sam.... a ona.... " no dobra ale ja jeszcze mloda " :D:D:D
hahahaha dobre! Swoja droga ciekawe w jakim wieku jest u nas wiekszosc przyszlych mam ;) Mnie to sie chyba wszyscy domyslaja :p 86 rocznik,
 
reklama
wiecie czym chciałam się podzielić poczułam się dzisiaj staro... pierwszy raz w życiu
siedzę w poczekalni, obok mnie kobitka z karta ciąży i jej pesel zaczynający sie od 95...
a ja rocznik 83... wiem, że mamy starsze mamusie na forum ale ja sie dzielę spostrzeżeniem, że jakoś sobie uświadomiłam że ja już nie pierwszej młodości... ;-)

eeee tam staro :)
ja rocznik 75 i czuję się całkiem całkiem ....a młodość to stan ducha :)
 
Monia - dobry ten link!

Angi - co do reakcji męża, to za każdym razem się cieszył (zwłaszcza teraz z syna) ale on tak trochę do tego po męsku podchodzi i póki jeszcze dziecka nie ma po tej stronie brzuszka, to jeszcze to dla niego jest abstrakcją. my się najczęściej czujemy mamami od kiedy zobaczymy dwie krechy na teście, a oni często tatusiami dopiero po porodzie (czasem nawet kilka miesięcy po)

Kati - ja '84, ale chyba też bym się poczuła staro


co do starań to nam się udało w pierwszym cyklu i chyba mąż był trochę niepocieszny że aż tak szybko...:zawstydzona/y:
 
Forum jest dla doroslych, wiec chyba swobodnie mozemy rozmawiac :p Musze Wam powiedziec, ze seks w ciazy jest obledny! Niesamowity, wyjatkowy, cudowny, rewelacyjny i genialny! :D No gdybym ja to wczesniej wiedziala, to juz dawno bym sie na dziecko zdecydowala ;) hihi
 
reklama
Do góry