reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ada, współczuję. :-(Mogę Cię jedynie pocieszyć, że organizm szybko wraca do siebie po poronieniu, a ponoć ciąże po poronieniu statystycznie częściej kończą się happy endem.

Pani.olga, gratuluję dobrych wieści. Nie ma to jak odetchnąć z ulgą. :-) Ja może odetchnę dopiero 15 stycznia, bo mi przełożyli usg z 8.01. :wściekła/y: To już będzie 13t2d i teoretycznie moglibyśmy podejrzeć płeć, ale ja w tej ciąży chcę mieć niespodziankę. Mąż na początku się buntował, ale chyba jednak na to pójdzie (bo boi się, że gdyby lekarka powiedziała tylko jemu, to mi się niechcący wygada ;-)).

Kurcze, brzuszek już mi zaczyna wystawać. Już się nawet pożegnałam z jednymi dżinsami, a i z moimi ulubionymi lada dzień będę musiała się rozstać...
 
reklama
hej!
przepraszam, że się długo nie odzywałam ale pochłonęły mnie przygotowania do świąt. u mnie wszystko w porządku. w piątek miałam USG genetyczne, malutek ma 6 cm i jest mega ruchliwy - nie pamiętam żeby pierworodna tak szalała na którymś z USG. czekam jeszcze na wyniki testu PAPP-a ale te pewnie będą dopiero po świętach. co do dolegliwości to u mnie nadal żadnych nie ma, czuję się świetnie i gdyby nie lekko zaokrąglający się brzuszek to mogłabym czasami zapomnieć o ciąży

jutro chcemy się pochwalić rodzince i już się nie mogę doczekać ich reakcji a po nowym roku powiem w pracy:-)
 
juz jestem...ale mialam dzis dzien...
Maly malo ruchliwy trzeba go bylo obudzic bo sobie spał i tak wielkości o dzien starszy niż planowo wiec ok dl 54 mm, serducho bije 161ud/min.
wad zadnych nie widac a krew pobrana i wyniki za 2-3 tyg bo swieta
 
Martyska - tak na dole brzucha kilka mi wyszło, ale na szczęście nisko, to się schować da pod bielizną :p ale na biuście też juz mam malutkie ale już zbladły :)

U mnie też przed wigilią dużo roboty, nie wiadomo w co ręce włożyć, a najchętniej to bym poszła spać :) ale zaraz się biorę za sałatkę jarzynową, bo tak za mną chodzi już z 3 tygodnie :))
 
hey dziewczyny po pierwsze gratuluje udanych wizyt:-) ja też po wizycie najważniejsze to z maluszkiem wszystko ok rośnie sobie ale okazał się tydzień młodszy crl 47mm czyli według usg 11 tydzień i 3 dzień chyba spał albo odpoczywał z rączką założoną za główkę jak na wczasach ;-) co do tej bilirubiny to powiedział że tak się zdarza i się nie przejmować .............żadnych badań nie zleciła nawet zapytałam czy nie trzeba ............

i powiedziała że dziś miała zrobić to genetyczne ale że niby jeszcze dzidziuś za mały i nie pomierzy wszystkiego i kazała przyjść za 2 tygodnie tylko że zapisała mnie na 13 stycznia a to przecież za 3 tygodnie i będzie juz 14tc właśnie próbuje się do niej dodzwonić że chyba się pomyliła bo będzie za późno na genetyczne ???
 
A co do tętna to PODOBNO jak jest takie wysokie to na chłopca:-pMoja dzidzia ma 177 i jedna znawczyni mi to przepowiedziała:laugh2:
Nie martwcie się tymi objawami już za chwilkę 2-gi trymestr i to normalne dojdą inne!!!Będzie na co ponarzekać:rofl2:

U was też tak nie świątecznie,Ja najchętniej bym cały ten okres przespała,a mam możliwość bo mąż a 5 dni wolnego.W dodatku Zocha znowu chora:-(

Kiepski znachor z tej znawczyni ;) w mojej pierwszej ciąży młodej pikało pod 190 ;) więc co ma być to będzie he he ;)
Ja dopiero skończyłam prasować przed mną zakupy, odkurzanie, łazienka, kurze, mycie podług a i oczywiście kochana ryba grecka :D nie po to dzisiaj mokłam w końcu na bazarku w oczekiwaniu na szanownego dorsza :/


hey dziewczyny po pierwsze gratuluje udanych wizyt:-) ja też po wizycie najważniejsze to z maluszkiem wszystko ok rośnie sobie ale okazał się tydzień młodszy crl 47mm czyli według usg 11 tydzień i 3 dzień chyba spał albo odpoczywał z rączką założoną za główkę jak na wczasach ;-) co do tej bilirubiny to powiedział że tak się zdarza i się nie przejmować .............żadnych badań nie zleciła nawet zapytałam czy nie trzeba ............

i powiedziała że dziś miała zrobić to genetyczne ale że niby jeszcze dzidziuś za mały i nie pomierzy wszystkiego i kazała przyjść za 2 tygodnie tylko że zapisała mnie na 13 stycznia a to przecież za 3 tygodnie i będzie juz 14tc właśnie próbuje się do niej dodzwonić że chyba się pomyliła bo będzie za późno na genetyczne ???

Przyciśnij ją o zmianę terminu, powyżej 13t6dc dziecko jest za duże na te usg genetyczne i wynik podobno nie jest miarodajny :/



Szukam chętnej która po ściera kurze, po odkurza i zmyje podłogę :D po drodze niech zrobi proszę też zakupy ;) he he Któraś chętna? :-D:-D:-D
 
Postaram się Was nadrobić jak wrócę do domku po Świętach. Póki co:
blog_cj_3166722_3328103_tr_mik10.jpg:-D:-D:-D
 

Załączniki

  • blog_cj_3166722_3328103_tr_mik10.jpg
    blog_cj_3166722_3328103_tr_mik10.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Ada strasznie mi przykro :* :(


U mnie troszeczke lepiej dzis bylam pierwszy dzien w pracy po ponad miesiecznej przerwie nie bylo latwo ale dalam rade :)
I tez dzis mialam pierwsze spotkanie z polozna. Zalozyla mi karte ciazy sprawdzila siusiu krew pobrala zmiezyla cisnienie dala witaminki I kilka ksiazeczek do poczytania. Zaproponowala mi sprawdzenie czy bije serduszko bo juz powinno byc slychac przez powloki brzuszne. Ucieszylam sie strasznie. Szukala 10 min I cisza ni ma.. ja lzy w oczach a ona mowi ze prace zaczynam za 2h to mamy jeszcze czas by poszukac tak mi wygnitla ten brzuch I znalazla Bije serduszko najpiekniejszy dzwiek na swiecie!! Wylam ze szczescia przez dobre pol godz nie moglam sie ogarnac heh znow rycze :)
Kochane zycze Wam wspanialych swiat :* prezenty to my mamy w brzuszkach :)

Angi jak skonczy u mnie to posle go do Ciebie ;)
Gratuluje Wam udanych wizyt :*
 

Załączniki

  • 1419357393042.jpg
    1419357393042.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 36
Do góry