reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny, ja też mam mniej objawów :) ale raczej sobie tłumaczę że niedługo będzie 2 trymestr i to normalne :) chociaż brzuch nie urósł mi zbytnio to pojawiły się pierwsze rozstępy :szok::no::no: muszę zakupić jakieś smarowidełko bo jak tak dalej pójdzie to będzie nieciekawie :p
 
Ehh i tak do póki nie będziemy czuć ruchów będzie też nerw :/ ehhh pewnie za kolejne 7-9 tc ja poczuje pierwsze ruchy buuu

Już nie mogę doczekać się poniedziałku a jednocześnie czuje że będzie stres

Jak tam nastroje przed świąteczne :) Jutro Wigilia :D Kiedy dajecie prezenty ??

Mamy juto na 12:30 Wigilie u teściów potem na 14:30 do mojej mamy a wieczorem wyjeżdżamy do babci Ł i wracamy w II dzień świąt gdzie wpada do nas chrzestny młodej z żoną i nie wiem czy dać jej jutro rano czy poczekać na prezent od nas do drugiego dnia świąt. Mam mały dylemacik ;)
 
U mnie nastawienie okropne.. przeraża mnie ilość rzeczy które mam do zrobienia a chciałabym się ze wszystkim wyrobić.. cienko to widzę. Ja wigilię U teściów mam na 17 a do mamy na 19 ale nie wiem czy pójdę bo jest mały spór i nawet nie dostałam zaproszenia.. kurcze no tak mi ten jutrzejszy dzień pracujący nie po nosie ze sobie nawet nie wyobrażacie. Ja mojemu T jeden prezent dam juz rano a drugi wieczorem po całym zamieszaniu jak usiadziemy przy choince :)
 
Ada strasznie mi przykro:-(
Martyska super że sobie wiele spraw wyjaśniliście,zgoda świąteczna:-D i oby iść do przodu:tak:
Pani.Olga fajnie ci że już po wizycie prenatalnej,teraz lawinowo będą się sypać mam nadzieję tylko dobre wieści!!A co do tętna to PODOBNO jak jest takie wysokie to na chłopca:-pMoja dzidzia ma 177 i jedna znawczyni mi to przepowiedziała:laugh2:
Nie martwcie się tymi objawami już za chwilkę 2-gi trymestr i to normalne dojdą inne!!!Będzie na co ponarzekać:rofl2:

U was też tak nie świątecznie,Ja najchętniej bym cały ten okres przespała,a mam możliwość bo mąż a 5 dni wolnego.W dodatku Zocha znowu chora:-(
 
Ada bardzo mi przykro, trzymaj się cieplutko.

Olga fajnie że już po wizycie i wszystko w porządku, ja idę 02.01 i mam nadzieję że będzie dobrze.

A tak w ogóle ile u was kosztuje badanie prenatalne, bo w Legnicy wydaje mi się dość drogie 250 zł bez płyty.

Miłego dnia życzę.
 
reklama
Ps. Wizyta juz w poniedzialek- mam nadzieje, ze wszystko będzie w porządku bo jakoś dziwnie się ostatnio czuje i na dodatek jak by dolegliwości ciążowe ustały ?
u mnie to samo;/ aż się boję, ale przecież tydz temu wszytko było ok na usg ahh tlumacze sobie że to juz 10 tc to paskudne objawy odchodzą...

właśnie wracam z USG, Gumiś ma 65 mm, serducho bije 174/min, przezierność karku 1,7 (czyli na 90% wykluczony zespół downa), wiercił się strasznie (:)
pozytywne wieści podnoszą na duchu

ola1212 jak chodze od początku ciąży to tak jak każda wizyta 150 zł, w tym płyta, jak bym chciała iść ot tak to 250 zł ale też z płytą

a tak poza tym to mam meeega lenia, a chciałabym 2 ciasta upiec
 
Do góry