reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
W pierwszej ciąży to mnie jajniki kul przy każdym wstawaniu kichaniu itd. Teraz nawet tak w miarę
Ale głową mnie boli nie wiem czy apap wziąść czy do jutra przejdzie ale już tak cały dzień pobolewa i coraz mocniej.

Miq juz po wizycie?
 
Drogie przyszłe mamy ! jestem położną, ale też mam nadzieję przyszłym psychologiem- by te plany ziścić, zdecydowałam się na pracę magisterską łączącą te dwie dziedziny. W jej ramach prowadzę badania obejmujące kobiety w ciąży. Jeśli któraś z Was może pomóc i wypełnić, bardzo dziękuję. Oto link do ankiety
https://docs.google.com/forms/d/1AU6NyrqIzTMRECLRNhw2JDBavmmXbB9Z9K-TasCL6Eo/viewform
Pozdrawiam Haimann Monika
 
Aaa właśnie coś mi się przypomniało!

Zauważyłam dość dziwna rzecz.. jestem osobą która jako tako lubi horrory, często namawiałam mojego TŻ żebyśmy zrobili sobie seans żebym mogła choć trochę się pobac, tak samo ze znajoma robilysmy maratony i specjalnie nakrecalysmy się na jakieś krzywe historie.. a teraz ? Ja nie mogę 5 minut wytrzymać boje się tak panicznie, że odwracam sie na drugi bok i na dodatek jeszcze uszy zakrywam, żeby czasem czegoś nie usłyszeć.. Niewiem co jest ale mała dawka muzyki z horroru przyprawia mnie o ciarki, czy to również jest sprawka hormonów ?:D
Miq i co powiedział lekarz ?
 
reklama
No nasz Xbox niestety też się kurzy bo nikomu się niechce skakać. A ja źle napisałam chcem mu kupić PSP to tez PlayStation? Hmm nie znam się :D
Pol roku temu sam sobie kupił ale podczas remontu kamienicy panowie budowlańcy mu ją zalali wiec postanowiłam mu sprawić nowszy model :) pewnie też będzie się kurzyc ale chociaż się ucieszy :D
 
Do góry