reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Mi też się zdarzyło ukłucie jajnika, jak się szybko przekręciłam czy kaszlnęłam.

Pojechaliśmy dziś do Obi po choinkę, jutro rano ubieranie:)

A my dziś mamy 10 lat razem:))))
 
reklama
Ewcia wszystkiego najlepszego!!!!:-)

Odebraliśmy dzisiaj prześwietlenie płuc Zosi i okazało się, że ma śródmiąższowe zapalenie płuc....:-( Praktycznie bezobjawowo... W środę pulmonolog- zobaczymy jaki da antybiotyk. W styczniu chyba się nie wybierzemy do przedszkola...:dry:
 
Ewcia gratulacje 10 lat super :) Moja sisa też miała w tym roku swoje 10-ciolecie :)

Ewelka ojej a jak do tego doszliście?? Oby szybko wyzdrowiała :(

Miq jak wizyta ? Daj znać bo się martwimy
 
no dokladnie Miq odzywaj sie no tu zaraz szybko!:) ja procha wzielam teraz pol h czekania zjem sniadanie i fru do dentysty^^ udanego dnia dziewczynki!
 
Ja juz swoje pół godzinki odczekalam i śniadanko juz w brzuchu ;)
Ja zaraz idę się ubierac przed 9 uciekam.na rynek po warzywka a na 10 mam kosmetyczkę idę się trochę odstresowac.. Kochane z moim Tz mamy taki kryzys, że niewiem co się dzieje :((
 
:)
heh ja ostatnio tez mialam kryzys.. ze az sie poplakalam i uspokoic sie nie moglam.. ale to pewnie tez i hormony swoje zrobily ale na szczescie wyjasnilismy sobie i juz jest ok... niestety w zwiazku nigdy nie jest zawsze kolorowo.. poczekaj porozmawiajcie to jets najlepszy sposob bo bez rozmowy kazdy mysli co chce i sobie cos roi w glowie.. trzymam kciuki aby bylo lepiej!
 
reklama
Tylko to już trwa od soboty a w niedziele i wczoraj nawet słowa ze sobą nie zmieniliśmy.. wrr. Jak co roku w grudniu, jutro moje urodziny za tydzień święta a my wariujemy.. szkoda bo mi jest przykro jemu też coś leży na sercu a żadne nie popusci.. ehh

Gdzie ta miq?! :>
 
Do góry