reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Witam:-) co do witamin to mam pytanie czy przy niedoczynności tarczycy można brac wzystkie? Mój endo chory :|
Gosiaczek ją cukier mam na pograniczu. W poprzedniej ciąży miałam cukrzycę i insulinę na noc bo cukry na czczo za wysokie.
Klucia w brzuchu też mam. Tak jakby jajnik się odzywał.
Ogólnie to dalej mam mega lenia. A tu święta za pasem. Nie wiem jak to wszystko ogarne jak mi się tylko spać chce :*( pozdrawiam :-)
 
no wlasnie ja mam taie klucia jajnika.. odczuwam to przy ruchach bol podobny do owulacyjnego oO nie boli mnie tak jak na okres tylko wlasnie takie klucie. naostatniej wizycie gin mnie wybadala i powiedziala ze jest wszystko ok.. wiec mam nadzieje ze w piatek dowiem sie tego samego i tebole to rozciaganie sie wiezadel.. wrr aby do piatku..
 
Witam:-) co do witamin to mam pytanie czy przy niedoczynności tarczycy można brac wzystkie? Mój endo chory :|
Gosiaczek ją cukier mam na pograniczu. W poprzedniej ciąży miałam cukrzycę i insulinę na noc bo cukry na czczo za wysokie.
Klucia w brzuchu też mam. Tak jakby jajnik się odzywał.
Ogólnie to dalej mam mega lenia. A tu święta za pasem. Nie wiem jak to wszystko ogarne jak mi się tylko spać chce :*( pozdrawiam :-)
na ulotce Pregna plus nie ma żadnych przeciwskazań zawsze w aptece można zapytać
 
Ja tez miewam kłócie jajnika i to czasem jest na prawdę dziwne. Bo gdy leżę na brzuchu i zbyt raptownie się obrusy to czuje takie kłócie, musze powiedzieć o tym lekarzowi no ale do 29.12 jeszcze daleko. Ja tym czasem pomału się zbieram i trzeba ruszać w drogę.. oj juz by mogła być 20 jak będę z powrotem w domku :)
 
reklama
Witam się w ten pochmurny dzień :)

Witam nowe przyszłe mamusie :)

Wątek o wyprawce dobry pomysł :) Będzie można swoje zdobycze wrzucać albo dzielić wątpliwości :) Ja osobiście jeszcze nic nie kupiłam dla bobaska ale myślę, że na święta sobie i mężowi sprezentuję jakiś drobiazg np. bodziaka albo jakieś skarpetki dla Nienarodzonego :)

Co do witamin, mój doktor akurat nie ma umowy z żadną firmą farmaceutyczną i dał mi wolną rękę, on sprawdzał i mówił, że te wszystkie witaminy dla ciężarnych mają bardzo podobne składy, jedynie płacimy często za markę :p więc kupiłam jakieś pierwsze, które poleciła mi pani w aptece, nie z najwyższej półki cenowej, akurat chyba mam falvit mama :)

Jutro w końcu robię wyniki krwi i moczu bo nie mogę się zebrać tak rano trzeba wstać :p
 
Do góry