reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Cześć dziewczyny, ja jestem w 8 tygodniu. Termin mam z aplikacji na 9 marca...
To moja pierwsza ciąża po baaardzo długich staraniach i po 35 rż więc wokół niej sporo niepokoju. Jestem na progesterone beisins, clexane i acard i było delikatne plamienie tydzień temu, na szczęście okazało się, że to nic poważnego...
Przeczytałam cały wątek... 171 stron🫣
Po tych upałach w drugim tygodniu lipca i huraganach jak temperatura spadła to chce się żyć. Zaczęłam czytać książki o ciąży 📚

Jeszcze nie mogę uwierzyć i trudno mi się przyzwyczaić, mimo, że widziałam już serduszko na USG bijące i gin założyła mi kartę ciąży. Zresztą lekarze mówią, żeby się nie cieszyć co najmniej do 12 tygodnia, a i później też ostrożnie...😔
Dostałam też skierowania na badania. Czy może któraś z Was wie jak można za nie nie płacić? Czy to tylko jak wystawi gin na NFZ?
witaj ! 🙋‍♀️ mamy termin na ten sam dzień . 🥰
 
Niestety te bóle są normalne. To najgorsze w ciąży jak dla mnie- często nieustający codzienny ból jakby miesiączkowy. Ja w pierwszej ciąży miałam je często- ponoć to jest związane z rozciąganiem macicy. Nospe można brać.
naczytałam się o tym właśnie , popołudniu bolał , teraz mam spokój na szczęście 🥹 byle do 5.08 ❤️
 
reklama
Do góry