reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witam się w ten pochmurny dzień :)

Wątek o wyprawce dobry pomysł :) Będzie można swoje zdobycze wrzucać albo dzielić wątpliwości :) Ja osobiście jeszcze nic nie kupiłam dla bobaska ale myślę, że na święta sobie i mężowi sprezentuję jakiś drobiazg np. bodziaka albo jakieś skarpetki dla Nienarodzonego :)
U nas piękne słońce:-D
Jak u lekarza będzie ok, mam zamiar dzisiaj coś malutkiego, skromnego kupić, tak symbolicznie, ciekawe w jaki kolor mnie pociągnie
A teraz gotuję dwie zupy jednocześnie: ogórkową-na obiad i owocową na śniadanko, ciekawe jak będą smakowały heheh
 
reklama
Cześć

My już po basaenie z młodym. Szalał dzisiaj, że hoho.

Ja biorę witaminy Omega Med Pregna. Niestety dosyć drogie (choć w aptekach internetowych zdecydowanie lepsza cena), ale mają DHA, który jest ważnym składnikiem, bo wpływa na rozwój mózgu.

Nie wiem co z tym kłuciem w jajniku, nie miałam tak nigdy.

U mnie dzisiaj solidne mdłości, nie wiem jak dotrwam w młodym do wieczora sama :)
A w środę wizyta :)

Ja z zakupami wstrzymam się do ok. 20 tyg, jak płeć poznamy. W sumie to jakby był chłopak to nic poza pieluchami kupować nie musimy. Nie dośc, że mamy już syna to jeszcze z tego samego miesiąca, więc kombinezony itd. będą dobre.

Wichurka, ta dyrektorka to naprawdę jakaś nieżyciowa, delikatnie to ujmując. Niestety ludzie, którzy nie mają dzieci często się tak zachowują. Trzymaj się i byle do lutego.

Spokojnego dnia
 
Witam poniedziałkowo.

Miq zupę owocową bym zjadła, z kluskami, mniam! Chyba sobie kojtajl owocowy zaraz zrobię:)))

Co do witamin przy niedoczynności to można wszystkie dla mam normalnie, tylko najlepiej łykać w dużym odstępie od hormonów. Ja dziś rano pojechałam sobie zbadać hormony, zobaczymy popołudniu, czy już pora zwiększać dawkę leku.

Na razie tylko tyle, bo dom ogarnąć muszę, a chwilę temu obudziłam się z drzemki z moim młodszym i jeszcze dziś nic nie zrobiłam. Ale wczoraj zrobiłam poczęstunek dla 30 osób, miał mi mąż pomagać, ale w końcu musiał do pracy iść i tylko trochę był. Nie wiem, jak podołałam, bo już ledwo na nogach stałam, ale goście zadowoleni:))

W tym tygodniu moja pierwsza wizyta i wreszcie będę wiedzieć, kiedy usg!

Miłego dnia dziewczynki!
 
Ja tez miewam kłócie jajnika i to czasem jest na prawdę dziwne. Bo gdy leżę na brzuchu i zbyt raptownie się obrusy to czuje takie kłócie
myślę, że nie musisz się przejmować, bo ja mam dokładnie to samo. jak zbyt energicznie się obracam, to mnie jajniki jakby "szarpią". to samo mam czasem przy kasłaniu lub kichaniu jak leżę na plecach.

ja biorę FalvitMama, ginekolog mi go polecił, bo ma dużo żelaza. no i nie jest drogi, w promocji w ZikoAptece 60 tabletek kosztuje 25 zł.

https://www.e-zikoapteka.pl/12614,falvit-mama-60tabl-.html

a moja koleżanka brała i poleca OmegaMed DHA, ale to kosztuje 75 zł /:
 
Cześć dziewczyny:-)
Byliśmy wczoraj na urodzinach i tak miałam w planach trochę podjeść... Okazało się, że znajomi zamówili catering, bo A. w 23 tc. i nie chciało jej się nic robić. I catering jak to catering- dziwności takie, że jak na to patrzyłam to od razu chciało mi się wymiotować;-) Tak się z siebie śmiałam, jak każdy ponaglał- zjedz, zjedz coś- a ja nie mogłam się zdecydować:-D

Ja się dzisiaj zmobilizowałam i poszłam na badania- jedyne 210 zł :confused2: Po spektaklu połaziłam po sklepach i kupiłam trochę prezentów... Musimy zamknąć wszystko w czwartek, bo w piątek jedziemy już do moich rodziców. Ile na to kasy idzie... Ale z drugiej strony naprawdę z przyjemnością się kupuję:-) Zaraz jadę z do przedszkola, a potem ubieramy choinkę:-D B. jutro wyjeżdża i wraca w czwartek, więc to jedyny dzień kiedy możemy zrobić to razem.
 
Siemanko mamusie :) jeszcze zyje I dzis nawet zobaczylam swiatelko w tunelu ;) od godz nie wymiotuje :D tak dlugiej przerwy nie mialam 4 tyg wiec moze idzie ku lepszemu?
Tez mam takie klucia w jajniku jak kichne badz obruce sie w mocy z boku na bok.
 
reklama
Do góry