reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

No i my po :)

Tak jak przypuszczałam musiałam mieć owulkę później, a z bety w złej kolumnie najwyraźniej patrzyłam :)

U nas wszystko ok 6t 1d :) serduszko ładnie bije 125 uderzeń/min... Z usg termin na 26.07 z om na 7.07 pewnie gdzieś pośrodku się spotkam na cc ;)
 
reklama
Hej dziewczyny
Wichurka u nas w tym wieku corka tez sypiala po 15-30minut. Jak skonczyla 16 miesiecy to spi raz dziennie 1-2 godziny. Tez podziwiam Cie ze pracujesz i jeszcze musisz ogarnac dom i dziecko

Co do mdlosci to u mnie zaczely sie juz na dobre. Od popoludnia do poznego wieczora nie dobrze mi. Czasem mam odruch wymiotny ale noe wymootuje choc szczerze wolalabym zwymiotowac aby poczuc sie lepiej. Piersi w pierwszej ciazy bolaly jak cholera, teraz cisza.

Miq my z mezem staralismy sie o 1 dziecko, czyli o coreczke miesiac po slubie. Trwalo to 3 miesiace. Po 16 miesiacach karmienia i tylko 3 okresach postanowilismy sie postarac o drugie od pazdziernika. udalo sie za 1 razem:)
Kagusia olej ludzi. Niech gadaja. Fajnie miec taka duza rodzinke. A, ze macie realne perspektywy na dom to zarabiscie:)

Asia_asia gratuluje uslyszenia serduszka:)
nanulinka ale smaki robisz... ja bym zjadla sernik :)
Angi-wawa gratulacje dla Ciebie. A Czemu bedzissz miala cc? Ja jestrm ciekawa jak bedzie u mnie przy drugim porodzie. Pierwszy porod zakonczyl sie cc choc marzylam o naturalnym porodzie. Teraz jal ppmysle sobie, ze nie cesarka to boje sie.
 
Dooootarłam i ja! :-) U lekarza było godzinne opóźnienie, masakra.. :-(

A więc tak dzidzia roooośnie!! Serducho waliło jak młot ( tętno 164 )
Ma już 1,5 cm i wyjdzie na świat ( wg usg ) 13.07 !! :) Ja musze jutro biec po tabletki do apteki bo wyniki na tarczyce mam nie takie jak powinnam i codziennie rano będę ja miała brać i potem przez 30 min nie jesc :O Ale wyzwanie :-) Wg usg to 8 tydzień już, ale leci :D

Wszystko cacy, tylko troche się podłamałam bo poszłam do mojego lekarza m in w tym celu, żeby później urodzic u niego prywatnie a okazało się, że prywatnie to on robi już tylko cesarki ;( :no:

a tak po za tym to ciągle mordka mi się cieszy :-)
 
Angi-wawa gratulacje dla Ciebie. A Czemu bedzissz miala cc? Ja jestrm ciekawa jak bedzie u mnie przy drugim porodzie. Pierwszy porod zakonczyl sie cc choc marzylam o naturalnym porodzie. Teraz jal ppmysle sobie, ze nie cesarka to boje sie.

Też w pierwszej myślałam tylko o sn ale wyszło cc, wyszłam z założenia że nie muszę znać obydwu sposobów i po rozmowie jakiś rok temu z lekarzem pytałam jak to będzie. Powiedział że w zasadzie decyzja zależy ode mnie uprzedził mnie też że drugie cc to dłuższe dochodzenie do siebie, dłuższe gojenie, no i z trzecią ciążą było by już tak trochę ryzykownie. Raczej nie planuję trzeciej dzidzi ;) z dochodzeniem do siebie i z pomocą przy małej i z drugą dzidzią zagonie mamę i męża ;) więc na dzień dzisiejszy stawiam na drugie cc. Jak się ułoży czas pokarzę :)
 
Kochane!! Wy mi tu ciasta pokazujecie,a ja już utyłam 2kg!!!!!!!!!! łaaaaaaaaaaaaa

Dzis byłam na wizycie, dzidzia rośnie.

Niestety dzwigać mi nie można i mam na siebie uważac, bo niestety odzywaja mi się zrosty i często boli mnie brzuch.......

Nie wiem jak to zrobić przy mojej małej,która od tygodnia jest terrorystką i chce tylko na rece..... ehhhh.........

Dziewczyny BŁAGAM!!!! Niech któraś przejmie ode mnie listę lipcówek - kompletnie nie mam czasu,wpadam tu tylko na chwilę poczytaćWas.
Zaraz mam dwie dziewczyny do wpisania, ale nie wyrabiam się. BŁAGAM!!!!
 
Kochane!! Wy mi tu ciasta pokazujecie,a ja już utyłam 2kg!!!!!!!!!! łaaaaaaaaaaaaa

Dzis byłam na wizycie, dzidzia rośnie.

Niestety dzwigać mi nie można i mam na siebie uważac, bo niestety odzywaja mi się zrosty i często boli mnie brzuch.......

Nie wiem jak to zrobić przy mojej małej,która od tygodnia jest terrorystką i chce tylko na rece..... ehhhh.........

Dziewczyny BŁAGAM!!!! Niech któraś przejmie ode mnie listę lipcówek - kompletnie nie mam czasu,wpadam tu tylko na chwilę poczytaćWas.
Zaraz mam dwie dziewczyny do wpisania, ale nie wyrabiam się. BŁAGAM!!!!

Napisałam Ci pw
 
Witam Lipcóweczki!
Ledwo Was przeczytałam tyle produkujecie :)
Dopiero siadłam na tyłku od rana, jestem okropnie zmeczona.
Gratuluje wszystkim udanych wizyt :)
Ja dziś zaspalam do pracy, ale maz miał nocke i przejmował opiekę nad mała wiec obudził mnie kawałek przed swoim powrotem. Wróciłam z pracy, zjadłam i wzięłam sie za prasowanie i pojechałam do pracy na zebranie z rodzicami. Jak wróciłam Hania była juz wykąpana i spała a ja wzięłam sie za resztę prasowania. Dopiero skończyłam i padlam na kanapę przed tv.
Któraś pisała cos o spaniu. Otóż w ciazy to normalne wiec spokojnie. W pierwszej ciazy spalam jak zaklęta a teraz po prostu czasu brak ;)
I nie wiem co jeszcze komu miałam pisac.
Ciekawa jestem czy u naszej fasolki wszystko ok. Bo wizytę mam dopiero 10.12. A to bedzie juz 11 tydz. Na genetyczne wstępnie umówiona jestem na po świętach.
Cóż spadam spac bo mi sie dziecię na mleko niedługo obudzi :)
 
a czy może któras poleca jakieśmiejsce na badanie prenatalne w wawie? chodzi o test papa +usg. Lekarz dal mi skierowanie, normalnie kosztuje 600 zł, a ja mam skierowanie, wiec chce skorzystac.
 
Hej dziewczyny ja też dopiero teraz mam czas coś do was napisać. No więc tak pierwszy raz widzieliśmy z mężem nasza fasolkę i bijące serduszko. Mega się ucieszyłam jak zobaczyłam :)
W związku z tym ze mieszkam w UK tutaj są trochę inne wymogi itd, po usg poszłam do mojego lekarza Rodzinnego zapisać się na wizytę i żeby mi założyli kartę ciąży po czym dowiedziałam się że mogą mnie przyjąć dopiero 18 grudnia a mnie już w tym czasie nie będzie bo jedziemy do pl na święta wiec nie wiem co teraz. Jeszcze nie miałam żadnych badań, testu krwi itd.
 
reklama
Wr.. co za okropna noc :(
Nie śpie od 3.05 ... i co najgorsze dalej nie chce mi się spac!:wściekła/y:
Za pewne, słonko wstanie a ja będę jak zombi. Makabra!!!! :no::no:
 
Do góry