reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Witajcie :)
Jak samopoczucie u Was drogie mamuśki?
Ja właśnie zagniotłam ciasto na pierniki, przez godzinkę musi leżakować w lodówce. Ten czas wykorzystam na drzemkę a potem zabieram się za pieczenie :)

Widzę, że ogarnął Was szał świątecznych zakupów. My z mężem, póki co, zrobiliśmy listę co komu kupujemy. Część zakupów będzie przez internet a pozostałe tradycyjnie :)

Pozdrawiam Was serdecznie :* :* :*
 
Heej kochane, moja niedziela jakaś taka kiepska.
Zaczęłam robic obiad i czuje się co raz bardziej zmęczona. Chyba jakaś drzemka wisi w powietrzu :confused2:
Więc chyba ugotuje makaron do rosołku, zjem i przespie się z godzinke i zrobie 2 danie :D

I tak o 17 siostra przyprowadza swojego 10 letniego syna bo razem z męzem uciekają na kabaret i nianki potrzebuja :D

anieok - No to w takim razie wspólczucia dla Ciebie z powodu dokupywania 3 prezentu :-D:-D

Miłej niedzieli i słodkiej drzemki kochane :-)
 
Witajcie Dziewczyny,
Przyjmiecie jeszcze jedną lipcową mamusię? :-)
Termin wg USG to 12.07.2015
Dużo już napisałyście, więc nadrobię zaległości i dołączę do Was.
Miło Was poznać!!!
 
Nie mam mdłości, specjalnych zachcianek, za to mocno wyczulony węch i brak apetytu. Dwa tygodnie temu na usg lekarz wykrył małego krwiaczka, więc na razie jestem w domu, na L4. Kolejne badanie w najbliższy wtorek.
 
reklama
U mnie dolegliwości są ale jakoś wypośrodkowane. Piersi raz bolą bardzo mocno a czasem tylko przy dotyku. Mdłości czasem mi się zdarzają, a najbardziej drażnią mnie zapachy. Wczorajsze zakupy w LIDLu były dla mnie wielką katorgą. Aromaty z ich piekarni,zemdliły mnie, doprowadzając do tego stanu, ze zakupy mąż musiał dokończyć sam, ja poszłam do auta.
 
Do góry