reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

witajcie dziewczyny! ja wróciłam z imienin od teścia, zmęczona jestem a do tego ta pogoda dołuje mnie! Już bym chciała aby przyszła zima ze śniegiem i słoneczkiem to od razu lepiej by sie na duszy zrobiło:) widzę że coraz więcej nas! super!
 
reklama
Witam dziewczyny
Hmm moje samopoczucie... Rożnie. Mdłości cały czas i cały czas czuje głód. Dziwne nie? Wiec przegryzam w niewielkich ilościach. Piersi od początku wcale mnie nie bola. W poprzedniej ciazy bolały niemiłosiernie. Dokucza mi permanentne zmęczenie, a odpocząć i polezec nie ma za bardzo jak bo półroczne dziecko i jeszcze praca. Ale daje jakos radę.
 
podziwiam cię wichurka. jak nie położę się z synkiem w ciągu dnia na drzemkę to nie wytrzymam od 15-16.00 dopadają mnie takie nudności i zawroty głowy że nie mogę wyrobić, ogólnie czuję się przemęczona choć zajmuje się tylko dziećmi i domem, wszystko robię na raty by się nie przemęczyć bo potem reszte dnia to męczarnia.
 
Kagusia u mnie na drzemke nie ma szans bo Hania ma drzemki w ciagu dnia po 15 minut. Jak ona zaśnie to zanim ja sie ułożę do drzemki ona sie budzi i nici ze spania:(
Zreszta bez przerwy jest cos do zrobienia i nawet jak maz jest w domu i sie nia zajmie to nieraz i tak trudno mi zasnąć bo tysiąc pięćset myśli w głowie. Ehh zycie...
 
Hej dziewczyny i ja się melduje :) wrocilismy z imienin teścia Niestety mimo iż padnięta chyba o spaniu mogfę zapomnieć. Oliwka nie chce za nic iść spać ehhh Jutro lecimy na pierwsze USG Trzymamy kciuki za wasze jutrzejsze wizyty :)

Witam nowe mamusie lipcowe :-))))))
 
Witam was lipcóweczki

Ja już po sniadanku, i tak sobie myśle jak mi się to uda dzisiaj w pracy wysiedzieć skoro przez ostatni tydzien w godzinach 14-16 usypiałam z głową na blacie.. a dzisiaj zaczyna się moja popołudniowa zmiana eh..
Dzisiaj na 18.40 badanie- szczęscie i zarazem nerwy mnie rozpieraja ;)
 
Hej mamuśki w końcu nadszedł wyczekiwany poniedziałek !! Jupii
Zaraz wstaje z łóżka ubieram sie i jadę do szpitala ;) buziaki dla was i do usłyszenia pózniej
 
reklama
Hej,trzymam kciuki za wizytujące,doczekałyście sie:-D od razu po proszę nam pisać jak dzidziole!

Nanulinka jak dziś samopoczucie?mam nadzieje że dużo lepiej:tak:
Wichurka pracujesz mając pół roczne dziecko,twarda z ciebie babeczka.Moja córka tez tak sypiała czasem ratowałam się stroną easysleep.info odgłos padającego deszczu działał na nią kojąco,ale to był kolkowiec więc może dlatego.Jak tam twoje mdłości?

dobra lecę się ogarnąć;-)
 
Do góry