reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Głowa do góry, będzie dobrze chociaż sama wiem ze to się tylko łatwo mówi :( ja w poprzedniej ciąży miałam problemy z toksoplazmoza i do samego porodu żyłam w niepewności czy wszystko będzie dobrze z małym.
 
reklama
Hej dziewczyny! Tak dzisiaj u mnie szaro,trochę śniegu nawet spadło,że ledwo żyje głowa boli senność nuży ech i to akurat w dniu wizyty tak się czuję:baffled:
Michalina Moja koleżanka tak ma,rodzi w marcu i ledwo zipie przez bliznę,ale tak się czasem zdarza.Tym bardziej że u ciebie to nie tak dawno cesarka była a blizna w środku goi sie nawet do 6 miesięcy w końcu to poważna operacja mimo wszystko.
Miq wokół mnie też dużo problemów z zajściem i donoszeniem,postęp niestety spowodował że kobiety mają więcej stresu i zamiast się cieszyć to doszukują się nieszczęść.Dlatego podoba mi się podejście zachodnie choć nie w każdej kwestii.Moją mamę np do tej pory dziwi że ja miałam z Zofią usg na każdej wizycie..a przyznam nie trzeba było tylko Ja chciałam sobie na nią popatrzeć:zawstydzona/y:
drota witaj!
aaa zapomniałabym kciuki za wizytujące:tak:Żebyście były spokojne i tylko cieszyły się ciążą:-D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny trzymam kciuki za wizyty! Napewno wszystko będzie dobrze.

Ninex skąd jesteś?

U nas bez zmian, Młody znowu oskrzela i do przedszkola nie chodzi, chyba dopiero na Mikołaja go puszczę. Mi mdłości odrobinę odpuściły. Jakieś takie smutne dni sie zrobily. Chciałabym już święta.
 
oj mdłości ... ja z nimi walcze juz drugi miesiac w poprzedniej ciazy bylo tak samo :-( Moj mały taz ostatnio cos złapał od 4 tyg ma kaszel, pani doktor twierdzi ze nic groznego sie nie dzieje ale jak nie przejdzie mamay dac antybiotyk i wczoraj sie zdecydowalismy. Zawsze chorowal nam na swieta dokladnie 24 grudnia temperatura 38i 8 :crazy: i tak co roku moze zła passa sie odwroci i świat spedzimy z pozostała rodzinką. Bedzie okazja pochwalic sie nowym członkiem rodziny :-)
 
Witam :) ale mam stron do nadrobienia :) ostatnio nie zaglądałam do was ze względu na tą niepewność co do ciąży. Wczoraj byłam na usg. Maluch ma 6 mm i było widać bijące serduszko :) a co do synka to ma katar już od kilku dni. Postaram się być teraz na bieżąco na forum :)
 
Hej dziewczyny

Trzymam kciuki za wizyty aby wszystko było ok :))))

Z kartą ciąży to chyba się rozchodzi o macierzyński lub becikowe nie? Nie jest tak że jak ciąża nie będzie potwierdzona do któregoś tygodnia to he he uznają cię że w ciąży nie jesteś i becikowego lub macierzyńskiego się nie dostanie? Albo może kiedyś tak było ...

Mi się dobrze spało od 2 w nocy :) rano beton, małż miał wolne, miałam iśc na bete ale nie byłam w stanie wstać i dałam spokój :dry:

My dzisiaj też po za domem, właśnie idę się szykować

Brrr jak ja nie lubie takich chłodnych dni, a zimy wręcz nie na widzę ;)
 
dzień dobry na samym początku chciałam przeprosic za tak dluga nieobecnoc..w 6 tygodniu dostałam okres, nie mam pojecia czym to wszystko bylo spowodowane u gin byalam dopiero wczoraj dzwonilam i kazał przyśc zaraz po skonczonej miesiaczce stwierdzil, ze wszystko w porzadku mogę dalej sie starac aczkolwiek przez pare ostatnich dni doszlam do wniosku, ze to chyba jednak za wczesnie.. moze jeszcze nie czas..także pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie przyszle mamusie.. pozdrawiam :)
 
reklama
Witam.
Jak tam wizytujące dziś mamusie?
Ja wlasnie wróciłam ze swojej do domu. Byłam na chwile u mojego gin w szpitalu pokazać mu badania i podejrzeć fasolkę. Tak wiec wszystko ok tylko musze jak najszybciej skonsultować sie z endo w sprawie tego nieszczęsnego TSH.
 
Do góry