reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Witam

Trzymam kciuki za wszystkie wizyty.
Witam nowe mamusie:-)

Kurcze wyszlo mi jakas wysypka a wizyta dopiero w nastepna srode.
Macie smaki? ja dzis musialam sobie na obiad zrobic makaron z serem bo już tupal za mną:-)
 
reklama
Dziekuje za kciuki ;) Ja juz po.Zarodek w macicy
..az sie poryczalam z radosci ;) Ostatnia mies 12 pazdziernika...myslalam ze 6tc a tu bejbik ma prawie 2 cm...wiec 8tc i termin na 10 lipca.Dziewczyny stawiam koktalj waniliowo bananowy ;) Na zdrowie!!! Moja czterolatka dostala w nocy 40 stopji goravzki..dzis katar i zolty gil.Spalam sama w dzieciecym pokoju a Lea z tata.Dzis syrop z czosnku...soczki malinowe i cyryna.
 
Jaam same antysmaki :( Zero apetytu....wmuszam....pozniej mnie mdli...niedobrze mi non stop.I zapachy.....fuuuuuuj.Tez zrobilam makaron z sosem serowym...zjadlam wlasnie jedna lyzke i nie moge wiecej....niech to minie.
 
Hej witam :* można dołączyć? Mam na imię Magda, mam 26 lat, mieszkam pod Warszawą. 1 listopada zrobiłam test - wyszły dwie kreseczki :) Dzień wcześniej od lekarza usłyszałam, że nie mam szans na ciążę, gdyż wyniki progesteronu są tragiczne ;) a tu taka niespodzianka.
Jestem obecnie w 7t.3dc. Tydzień temu, w srodę bylam na usg - widziałam bijące serduszko. Dostałam też zalecenie wykonania szeregu badań, ale jako że mam abonament pracowniczy w luxmedzie, a u gina byłam prywatnie w moim mieście (lekarz super) to jutro idę do ginka z luxmedu :) Mam nadzieję, ze da mi skierowanie na te badania... po co mam płacić z 200 zł. jak mam je w pakiecie.... mam nadzieję, że lekarz zrobi tez mi jutro usg... to moja pierwsza ciąża i bardzo się stresuję!!!
Nikt jeszcze o niej nie wie.. oprócz męża oczywiście :) rodzinie myślę, że powiem w święta najwcześniej, jak nie później. Obecnie jestem tydzień czasu na l4 (tzn. od piątku) ponieważ dostałam straszliwych mdłości i wymiotów.... poszłam do lekarza internisty i dostałam zwolnienie na tydzień... już wszystkiego na te wymioty probowalam, ale nic nie działa..tylko chyba częste jedzenie... strasznie mnie to męczy i boję się, co to będzie jak w poniedziałek wrócę do pracy i co chwila do kibelka będę musiała biec... :( No i tyle dziewczyny. Trochę się rozpisałam :)
 
Ladybird współczuje złego samopoczucia bo mam to samo. Jakies dwa tyg temu miałam smaku na makaron i jadlam przez kilka dni ale juz mi przeszło. Najgorsze ze mam na cos smaka, zjem i oddaje do porcelany... Ehh zycie...
Frida88 witamy. Tobie tez współczuje złego samopoczucia, ale tez musisz to niestety przeżyć jak my wszystkie. W poprzedniej ciazy wymiotowalam do samego porodu :(
 
Ostatnia edycja:
Mam termin na 19 pewnie szybko zleci teraz tylko martwie się, oby do stycznia a potem już w pracy lżej bo teraz nawet nie mam żadnego potwierdzenia i zbyt dużej ulgi nie mam,
Zastanawiam się, czy nie pójść w grudniu na prywatne USG bo do 5 stycznia to kupa czasu a tu już widzicie serduszko i zaraz macie kolejne wizyty... Co prawda koszt nie mały tu u mnie ale wydaje mi się, że będę mogła spokojnie się cieszyć jak już zobaczę, że jednak cos tam rośnie :)

Dziewczyny co polecacie na przeziębienie? Wiem, że ta miksturka z czosnku i mleka ale fuu...
A wiecie czy taką witaminę C musującą mogę pić? Bo podobno rutinoscorbinu nie przez jakieś tam substancje co są w środku ale na tej witaminie nie jest nic napisane o ciąży...

Pozdrowionka i mam nadzieję, że przez internet Was nie pozarażam :-)
 
reklama
Paulla ja bym nie wytrzymała do stycznia :D
A co do przeziebienia to ja polecam Oscilococinium - mi ostatnio bardzo pomogło, 4 fiolki i byłam zdrowa znów :D
 
Do góry