reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja bym bardzo chciała, żeby ten poród zaczął się nieco spokojniej niż pierwszy. Wtedy obudził mnie skurcz i od razu był następny...i następny. Miałam po kilka sekund przerwy między skurczami więc nie było mowy o odpoczynku od bólu aż do końca. Co prawda miałam zzo ale zanim je dostałam minęły 3 godziny męki a po 1,5 godziny przestało działać. Zanim przyszła pielęgniarka anestezjologa też chwila minęła, która wtedy była wiecznością i znowu po 1,5 godz. przestało działać i było pełne rozwarcie a małpa położna na którą wtedy trafiłam przetrzymała mnie w bólach partych i pełnym rozwarciu ponad 40 minut.. Po tej traumie mam straszny lęk przed porodem. Mam nadzieję, że w UK będzie lepiej podczas porodu, bo chcemy jeszcze jedno dziecko, ale jak będzie tak jak za pierwszym razem to już chyba nigdy się nie zdecyduje na kolejne...
 
Melduje ze się nie zaczęło. Jestem w domu i oczekujemy na cykliczne skurcze co 5 min. Może to trochę potrwać podobno. Ale cieszę się że coś się ruszyło :) chciałabym juz urodzić !!!
No dobra pora, chłodniej się zrobiło :) Właśnie powiedziałam mężowi, że jak skończymy 38 tc. i będzie chłodno to stosujemy intensywnie 3 x s (seks, schody i spacery) i wyganiamy małego dziada z brzucha póki warunki sprzyjające :D:D:D Byliśmy w ogóle w niedzielę oglądać jeden szpital, na który się zdecydujemy i może nie było tragedii, ale jednak bez klimy to duszno.. ciężko będzie rodzić w taki ukrop.
 
Ja byłam pewna że właśnie zaduch niemilosierny na porodowce, ale dziś będąc na ktg doznalam szoku- jest klima na porodowkach! Aż zimno było, a na korytarzu mega zaduch!
 
Perla jak się czujesz? Który to tc? Bo na telefonie nie widzę suwaczka. Jakieś przeczucia miałaś ze juz się zacznie?
O matko dopiero dociera to do mnie ze to juz niedługo :)
 
Hej. Mnie złapała jakaś deprecha bez powodu. Kupiłam dziś jeszcze klapki do szpitala. Coś tam porobiłam nawet, ale bez entuzjazmu.

Mój drugi synuś ważył 4300 i to nie był żaden problem. Córa mojej przyjaciółki też tyle ważyła i też bez problemu, urodziła ją w godzinę. Także nie przejmujcie się dziewczyny:)
 
Wkurzona -nawet nie wiem dlaczego ....
i głodna ,bo nie wiem co bym zjadła ,wszystko mi śmierdzi.....

robię apteczne zakupy -jakie podpasko/wkładki kupowałyście ? bo sie zastanawiam nad seni wkładkami urologicznymi ( są podobno rewelacyjne ) ,a mam uczulenie na te zwykłe bellowe ( ble ochydne są )...
 
reklama
Do góry