reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Hej dziewczyny. My weekend spędziliśmy nad jeziorami, leżak do wody i moczenie nóg w chłodnej wodzie przynosiło ulgę. Dzisiaj też mocno spuchłam, nogi nie mieszczą się w klapkach,więc siedzę i moczę w misce przy okazji jakąś kosmetykę zrobię. Jutro trochę chłodniej na szczęście, kocham ciepło, ale zaczęło mnie to męczyć:no:
 
Mnie też jakoś te upały nie męczą, tylko palce u rąk mi puchną. Dziś za to wymęczyło mnie przyjęcie urodzinowe synka, ale było warto, wyszło super:)

Mi przy PP nie brakowało chodzienia, bo nie czułam skurczy, tylko sobie leżałam i mieliśmy z mężem dużo czasu na pogaduchy:) Ale dla postępu porodu chodzenie z pewnością jest lepsze i przed podaniem znieczulenia i po tym jak przestało działać to bym się za chiny nie położyła:)
 
Ostatnia edycja:
Kurde zaczęłam się martwić bo znowu schudłam. Miałam przed szpitalem 7.2 kg na plusie, potem 6.3 a teraz 5.5. I do niedawna się tym tematem nie przejmowałam to teraz się schizuje po tym całym szpitalu, że mała będzie za chuda. Bo teraz wyszło na usg niby w normie, chociaż brzuszek tak tydzień mniejszy. Jem normalnie przecież ;(
 
witam się w poniedziałkowy poranek..:-)
chętnie bym sobie jeszcze pospała ale niestety nie mogłam musiałam zawieź córkę do zerówki bo dzisiaj mają wycieczkę do kina..
Teraz wróciliśmy z Krystianem i zaraz szykujemy się na zakupy..
Thriade nie martw się, teraz były upały więc może dlatego? ja przez miesiąc od ostatniej wizyty przytyłam niecałe 0,5kg a dzidziuś urósł 600g więc to nie ma znaczenia.. BĘDZIE DOBRZE!!!:-)
 
Thriade mi sie wydaje ze nie masz sie czym matrwic... u mnie tez sa dysproprorcje nawet dwutygodniowe miedzy czesciami ciala dzidziusia ale to chyba normalne i taki tydzien w brzuszku to nic i na pewno nie ma nic wspolnego z twoja waga ... aczkolwiek warto skonsultowac z czego wynika to ze chudniesz
 
dzień dobry wszystkim :-)
U nas chłodniej jakieś 20 stopni ale faaaaaaaaaajnie :-D
w życiu bym nie podejrzewała że to powiem ;-)
na nasze szczęście ma taki być cały tydzień ufff
ale w domu dalej nagrzane do 25 stopni... mały w p-lu, teściowie na wycieczce tygodniowej wiec mam ciszę i spokój a auta dalej brak... moze jutro coś sie ruszy

Ola ja wczoraj tez moczyłam i pedicure zrobiony ale chyba ostatni w tej ciąży w moim wykonaniu :-DMati mi asystował ;-)
Thriade teraz w upały duzo pijesz i sama pisałaś jesz owoce itd wiec nie masz z czego dużo przytyć a mała widocznie taka jej uroda, koleżanka w terminie urodziła malutka miała 2 kg i 200 g i donoszona, zdrowa. Moze twoja też taki szczypiorek bedzie ;-)
 
Witam się i ja w nowym tygodniu ;-)
I U nas trochę chłodniej, z czego się cieszę, bo w nocy nie mogłam spać z tego ciepła, a nad ranem dopiero zaczęło się ochladzac....
Wczoraj mąż miał zawody strażackie i blisko domu więc pojechałam, ale wymeczylam się bo gorąco, A usiąść też nie było gdzie, a jak wróciłam to takie bóle miałam w dole brzucha, ze ruszać się nie mogłam, już chciałam jechać na ip, ale wzięłam prysznic, i położyłam się, a po godz przeszło.... ale muszę więcej odpoczywać, bo coraz częściej się zdarza...
 
reklama
Hej wszystkim, fakt u nas też chłodniej i od razu lepiej
Ale z moim humorem to tak średnio.. na 14.30 mam wizytę i znając życie zaraz będą głupie komentarze, że za dużo przytyłam ;/
Eh.. A no i jeszcze ilość leukocytów w moczu to ... : 30-50 norma 5 - super ;/
Poza tym noc ciężka, brzuch jak kamień przez co nie mogłam spać, niech już nie długo będzie po wszystkim bo nie mogę patrzeć na siebie jak wyglądam i sama mam dość tego jak ciągle stękam bo coś boli, jak inwalida...:no:
Zaraz biore się za naczynia, i wskakuje do wanny żeby na spokojnie się wyszykować ..
 
Do góry