reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
I dla mnie upały znośne, wczoraj spędziliśmy większość dnia nad wodą, troszkę popluskałam sie delikatnie, w stroju i z pareo na brzuchu. Gotowanie w tą pogode to faktycznie masakra.
Od jutra zaczynam pranie dziudziusiowe :)
 
heloł
u nas też skwar, mały odkąd się wczoraj przekręcił (chyba) to inaczej brzuch mi sie układa.
Ja pije wszystko oprócz słodzonych i gazowanych. I podjadam owoce, a z konkretów to tylko obiad a tak jakieś warzywa... mmmm pomidory malinówki mmmmm
Olga nie przejmuj sie tylko jak odejdą ci wody jedz na porodówke nie czeka kilku godzin lepiej jak tam posiedzisz kilka godz a dostaniesz antybiotyk zawczasu (ja tak miałam) i mały zdrowy jak ryba.
A na upały ja biore często prysznic- pewnie będzie spory rachunek za wode ;-)
od jutra ponoć chłodno no moze i dobrze...
 
Ja dodatkowo miałam dzisiaj koszmarną noc, co godzinę wstawałam na siusiu. A jak udało mi się na chwilę zmrużyć oko to śniło mi się, że urodziłam malutkiego wcześniaczka i nie potrafiłam sobie z nim poradzic:-(
 
Klaudia w takim razie nie zazdroszczę, najgorsze jest to że później ciężko ze snem. Masz też tak ze zdążysz wyjść z kibelka, a znowu masz wrażenie że musisz siku? Koszmar...
 
ja dla odmiany dziś w nocy nie obudziłam się na siku ani razu, pierwszy raz od dłuższego czasu, fenomen :D

pojechaliśmy do Cupcake Corner Bakery na babeczki i kawę, fajne miejsce, ale wszystko trochę za słodkie jak dla nas.
potem na chwilę do Arkadii, zanabyć małemu i A. trochę ciuchów (;
 
witajcie :-)
ja dzisiaj zmęczona po wczorajszej imprezie, ale było fajnie .. była miesięczna dziewczynka.. przesłodka:-)
teraz siedze i rozmawiam z mężem..
mi też upały daja w kość pocę się bardziej, do tego palce mi drętwieją..
maluszek dzisiaj bardziej ruchliwy, nie oszczędza mamy :-)
 
reklama
Do góry