reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2015

Dziękuję :) boję się że może stać się coś złego z powodu tego łożyska .. przed nami jeszcze 4 tygodnie .. długie 4 tygodnie ...
Wizyty co 2 tygodnie mam już ale to i tak mnie nie uspokaja bo kiedy tam jestem wychodzę smutna i jest mi przykro że nie jest tak idealnie jak w dwóch poprzednich ciążach bo nigdy nie miałam żadnych komplikacji . Jestem po raz pierwszy w takiej sytuacji . Żyję w dużym stresie bo boję się o zdrowie mojej córeczki . Staram się odpoczywać jak najwięcej ale jak widać to wciąż za mało .. gdzieś przeczytałam że stan wód może poprawić picie dużej ilości wody oraz takie seanse w wannie po 20-30 min gdzie brzuch jest całkowicie zakryty wodą.. Stan wód w karcie mam zapisany na 9 .. czytam i czytam o tym w internecie i piszą że poniżej 6 to już jest małowodzie.. ale wiadomo.. co rusz inna opinia
 
reklama
Olga bardzo fajna ta koszula. Ale w brzuchu ma 60cm razy dwa. Ja juz teraz mam 111 cm :/ to moglabym sie nie zmiescic :/ mam takie doswiadczenie z pierwszego porodu wlasnie :o
 
Karolina będzie dobrze, no cóż któraś z Nas musiała być pierwsza,padło na Ciebie,ale malutka jest już spora i na pewno sobie poradzi,a Ty chyba z Nas wszystkich masz największe doświadczenie,więc kto sobie poradzi jak nie Ty
pani.olga miałam takie w pierwszej ciąży,wszystkim pigułą w szpitalu się podobały,ale teraz są za małe heh a każdy mówi gdzie Ty masz te 9 kg hehe
 
Karolina wierze ze wszystko bedzie ok. Trzymam kciuki ;-)
Dziewczyny czy miewacie nawracajace w jednym miejscu nerwobóle?
 
Karolina wszystko będzie dobrze lekarz na pewno wie co robi. Lepiej wcześniej niż za późno. Trzymam kciuki za Was dziewczynki i na pewno będzie dobrze.
 
Pani Olga - superowa ta koszula nocna!!! Też taką kupie:D w razie co po tym poznamy się w szpitalu, ha ha ha :))

Karolina
co do łożyska - ja w pierwszej ciaży od 33 tc miałam marne, wapniejące itd.... ale wód płodowych mialam dużo akurat. Ja wiem, że się martwisz., rozumiem Ciebie. Mnie boli brzuch i ciągle mam schize że coś się z blizną po cc dzieje.
Uważam, że w takich przypadkach wizyty powinny być co tydzień, chociażby po to zebyśmy my się nie stresowały, bo wiadomo, że stres źle wpływa na dzieci.
 
reklama
karolinka będzie dobrze tyle już za nami :) myśl pozytywnie ze za 4 tygodnie przytulisz już córeczkę ..........

pani olga dzięki za tego linka:-) oczywiście nie kupiłam żadnej koszuli u siebie wszystkie jakieś takie brzydkie .......
kupiłam trochę pierdołek typu podkłady,majtasy siateczkowe, wkładki laktacyjne puder babydream i oliwka hipp.........i oczywiście nalatałam się jak głupia teraz będę do wieczora leżeć do góry tyłkiem ......

w reserved zapisując się na newsletter dają 40% zniżki na wszystko zakupiłam torebkę , spódnice i stanik;-)

aaaa i jeszcze w pepco są fajne rampersy dziewczęce i chłopięce jak by ktoś szukał :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry