reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Część dziewczyny
Mig trzymam kciuki za wizytę na którą masz?

Kunda mnie też chyba coś łapie :( czosnek miód i mleko w pierwszej ciąży stosowałam na przeziębienia - ble :)


Witaj Karolina :)
Trzymam kciuki by wszystko było w prządku. Tez mam córkę Oliwię z 5 lipca 2012 :) młodsza ale z daty która ci wypada he he

Miałam iść na bete ale nie mam z kim małej zostawić :/ nie chce jej brać ze sobą zbytnio A wy zabieracie ze sobą dzieci? Jak to u was wygląda? wózek?

o 15.00
ja swoja wszędzie targam a sporo busami jeździmy, no do lekarza już jej raczej nie wezmę, zostanie z dziadkiem:)
karolina859, nanulika za Was też &&&&&&&&
 
reklama
Cześć dziewczyny,
mam do was pytanko... to moja pierwsza ciąża, więc nadal nie wiem, jak interpretować niektóre objawy, jutro mam wizytę na kolejne usg, więc podpytam, ale ciekawa jestem, jak jest u was.
Mianowicie chciałam was spytać, czy wy też czujecie takie jakby ciągnięcie brzucha? Nie jest to ból, tylko takie właśnie ciągnięcie, czasem słabsze, czasem mocniejsze... odczuwam je właściwie od samego początku i na poczatku lekarz mówił mi, że takie coś jest jak najbardziej wskazane a nawet pożądane, ale nie wiem, czy w prawie 9 tygodniu też tak jest? Żadnych plamień ani nic takiego nie mam...
 
Cześć dziewczyny,
mam do was pytanko... to moja pierwsza ciąża, więc nadal nie wiem, jak interpretować niektóre objawy, jutro mam wizytę na kolejne usg, więc podpytam, ale ciekawa jestem, jak jest u was.
Mianowicie chciałam was spytać, czy wy też czujecie takie jakby ciągnięcie brzucha? Nie jest to ból, tylko takie właśnie ciągnięcie, czasem słabsze, czasem mocniejsze... odczuwam je właściwie od samego początku i na poczatku lekarz mówił mi, że takie coś jest jak najbardziej wskazane a nawet pożądane, ale nie wiem, czy w prawie 9 tygodniu też tak jest? Żadnych plamień ani nic takiego nie mam...


tak, takie ciągnięcie jest normalne, dzidziuś robi sobie miejsce
 
Mamuśki ja dziś na szybko...jestem padnięta...Wiki dała mi dziś popalić...nie wiem jak to przy dwójce będzie.... jestem przerażona.....

Słuchajcie, nie ma ochoty któraś przejąć ode mnie tą naszą liste? mam problem na bieżąco ją aktualizować bo ostatnio natłok wszystkiego....

Nie wiem czy cię dobrze kojarzę ze staraczek? :)
 
Cześć dziewczyny,
mam do was pytanko... to moja pierwsza ciąża, więc nadal nie wiem, jak interpretować niektóre objawy, jutro mam wizytę na kolejne usg, więc podpytam, ale ciekawa jestem, jak jest u was.
Mianowicie chciałam was spytać, czy wy też czujecie takie jakby ciągnięcie brzucha? Nie jest to ból, tylko takie właśnie ciągnięcie, czasem słabsze, czasem mocniejsze... odczuwam je właściwie od samego początku i na poczatku lekarz mówił mi, że takie coś jest jak najbardziej wskazane a nawet pożądane, ale nie wiem, czy w prawie 9 tygodniu też tak jest? Żadnych plamień ani nic takiego nie mam...

pewnie ze to normalne bo macica sie robi coraz wieksza tym bardziej z kazdym tygodniem:p
 
sykatynka przy pierwszej ciazy bolalo mnie strasznie, z każdym tygodniem bardziej, jakbym miala zaraz dostac okres. No-spe bralam przez wiekszosc ciazy na to niestety
 
Witam kolejne ujawnione Lipcóweczki:-)Słoneczko nas dzisiaj uraczyło swoją obecnością,za to Córka dała popis pt;NIC MI NIE PASUJE BĘDĘ WYĆ! i tak całą drogę powrotną na alarmie.Choć od razu zasneła i spokojnie obad robie,a głodna jestem nieziemsko.Dzisiaj któreś wizyty mają już nie pamiętam kciuki trzymam w każdym razie i zaraz dajcie znać,co i jak z bąblami:tak:
ach ja na wizyty do gina córki nie biorę bo popołudniu i mąż jest w domu ale na badania i do innych lekarzy zawsze,nie mam jej z kim zostawić,także do wózka i w drogę.W sumie to My zawsze razem.Tym bardziej boję się o zazdrość,na razie tłumaczę pokazuję dzidziusie i wg pewnie jakiś prezent po narodzinach dostanie od niego i wg dużo do planowania a jak dla mnie czasu za mało.
sykatynka w pierwszej ciąży też tego doświadczałam,jest to całkowicie normalne.
 
Cześć kochane!!
Jaka okropna jesienna pogoda dopadła moje miasto :( Ja dzisiaj po wizycie u dentysty, zrobiłam dwa ząbki - a byłam nastawiona na wyrwanie. No ale niestety Pani doktor powiedziała , że trzeba poczekać do drugiego trymestru..
Kochane ten wątek ma takie tępo, że nie na zdążam czytać. Mój weekend był dość kiepski bo większość czasu wszczynałam awantury a potem płakałam.. masakra ;/
Alee.. najlepsze to mam sny!! Prawie dzień w dzień sni mi się dzidzia a najlepszy był sen jak byłam na usg i na zdjęciu usg miałam dziewczynke w długich kręconych włoskach i dodatkowo z kolczykami na uszach haha :D:D :-)

A tak pozatym moje samopoczucie dość kiepskie.. codziennie boli mnie podbrzusze- wrr a moje piersi ? istne szaleństwo..
 
Witam nowe lipcóweczki :-D

wichurka moja Zochna za dwa tygodnie kończy 3 lata:szok: Ale zleciało...

Jeśli Zosia jest zdrowa to nie mam problemu, bo zostawiam ją w przedszkolu i lecę na badania. Ale czasami jedzie ze mną, np. będzie z nami na najbliższej wizycie- 28. O 9 jest wizyta,a na 10 Zochna ma zajęcia taneczne, więc z USG jedziemy na tańce:-D
Dobra... Wieczorem może poczytam co naskrobałyście, bo mam wyrzuty, że moje dziecko samo się bawi klockami, a ja siedzę przy kompie.

Dajcie znać jak po wizytach!!!!!!!!!!
 
reklama
Dziewczyny czy macie już założoną kartę ciąży ?
Ja jutro mam wizytę w celu założenia karty i muszę podjechać po luteinę i kwas foliowy na receptę bo mi się kończy .
Moje samopoczucie jako tako , jestem tak zmęczona od kilku dni że szukam okazji żeby choć na chwilkę się zdrzemnąć ale niestety.. dzieci nie dają.. Mnie również ciągną jajniki lub podbrzusze .. raz na jakiś czas zakuje jak na okres..
 
Do góry