reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
A to fakt ;) Moja czterolatka po cichutku wslizgnela sie wlasnie do pokoju i zasnela.Nadal wedruje do nas co noc.O 24...3...5....I ze niedlugo w 4 a moze 5 w jednym lozku.Ah te wizje ;)
 
Ninex dokładnie z dwójka kolorowo nie będzie ;) ale to ten pierwszy rok - półtora później juz trochę lżej :)
Ja jak juz będzie widać znaczne rozmawiać i tłumaczyć a pod sam koniec dokładnie wyjaśnienia ze nie będzie mamy trochę ale wroci juz z dzidzia,nie będę odganiac ani zabraniac jej się zbliżać bo tak mi się zdaje ze wtedy sie poczuje odtrącona bede tłumaczyć, zazdrość na milon procent będzie ale coz liczne ze trochę łagodniejsza ;)
Mig moja sisa tak miała :( ok 3 tyg nic nie wiedziała, na prenatalnych się dowiedziała ciężko było bo równolegle bylysmy w ciąży ja lipiec ona wrzesień :( i razem bylysmy na wizycie :((( ale...nie poddała się :) w styczniu urodziła zdrową córeczkę :-)

Klaudia Gosiaczek mi narazie z moich wyliczeń tez 15.07 :)
Klaudia dokładnie to samo czuje, co do czasu, kiedy będzie lipiec, ze to baaardzo daleko ;) ale zlecił :)

Co do CC tez miałam, całą ciążę mowilam ze SN i ni cholery ze nie a mąż mnie namawiał bo siostra jego 11 lat młodszą CC była i pamięta jak jego mama była zadowolona i w ogóle No cóż mała postanowiła za mnie, tydzień przed na wizycie ułożyła się główka w dol ale odgięciowo Lekarz dal tydzień na zmianę pozycji to z lewej na prawą się przełożyła he he Po CC okazało się ze była pępowina tak po owijana jak by miała szelki i szyja po owijaną tez, lekarz powiedział w prost jeszcze na wizycie ze kilka godzin prob SN a i tak będzie cesarka wiec nie myslalam długo następnego dnia poszlam na stół. Nie żałuje chodź faktycznie kichanie czy przejazd ze szpitala do domu - trauma. Opatentowalam przytrzymywania brzuchola przy smianiu czy kichaniu czy wstawaniu po ok tyg było cacy :-) teraz twierdze ze nie ma opcji i tylko CC a jak się ułoży cóż czas z weryfikuje ;)

Ladybird84 moja o podobnych porach przychodzi :) i my juz spimy w eee 6 Wiesz świnka pępka, myszka Minnie i piesek z biedronki którego chyba najbardziej kocha o imieniu Hau Hau :D
Ile razy by nie szła z cała watcha jej maskotek tyle razy z mężem mamy ubaw z tego Ba nawet przylapalam męża na przytulaniu się do Peppy, ze tez nie zdarzylam cyknac fotki he he ;)
 
Ostatnia edycja:
A brzuch mam w 6 tygodniu jak ostatnio w 20 tc.Moze blizniaki....i te okropne mdlosci i wymioty....ta ciaza jest inna....
ponoć w drugiej ciąży brzuch szybciej rośnie, tzn szybciej jest widoczny bo już tam ciało jest przygotowane
Ewelak nasza Lila zupełnie podobnie, też pyta się o dzidzie, przynosi zabawki i kładzie mi na brzuch. 2 tyg temu znajoma urodziła i moja Lilcia głaskała ją po brzuszku, patrzała jak się rusza i któregoś dnia jak mnie wydęło po obiedzie Lila przyszła i mówi: mama dzidzia! a my z mężem wielkie oczy:szok: a za kilka dni robiłam test - mam córkę wróżkę:-D
Ponoć są bardzo fajne lekturki dla dzieci, przygotowujące starszaki na rodzeństwo
wichurka82 no u Ciebie będzie niewielka różnica, ale to może mieć swój + może mala będzie za "mała" żeby być zazdrosna i będą razem rosły, choć moja Lila mając półtora roku umiała walczyć o ulubioną zabawkę z rok starszym kuzynem:)
i pewnie będziesz miała cc bo rana "świeżą" będzie
ja też jestem po cc a tak marzyłam o naturalnym porodzie, a tu nagle bez przyczyn malej stanęło serducho i trzeba było ją ratować, z jednej strony chcialabym mieć cc bo nie znam bółu związanego z naturalnym porodem, a bólem rany poradziłam sobie, i może byłabym spokojniejsza mając konkretny termin cc i już, ale gdzieś w głowie marzy mi się nadal naturalny poród, zapytam dzisiaj lekarza
Vivienne ja też biegałam jak mały motorek heheh dla mnie najgorsze było to, że nic nie wiedziałm o cc, ani o znieczuleniu, ani, że ktoś w nocy mnie obudzi i będę musiała wstać po 12 h, i że wszystko lunie ze mnie... a potem było z górki, z bólem sobie poradziłam, nie brałam środków przeciwbólowych bo bardzo chciałam karmić

jeżeli chodzi o czas do lipca to migiem zleci, zaraz myk święta, drugie święta, nawet się nie obejrzymy jak będziemy się wiosną z piłkami bujały:-D zaplanowałam sobie, że co tydz włożę do skarbonki 10 zł na wózek ii ciąża ma za mało miesięcy, muszę zwiększyć kwotę hehehe


ja mam dziś wizytę, trzymajcie &&&& strasznie się boję, mialam zle sny, że przyszłam do lekarza a tam jakś młoda ucząca sie mówi do mnie, to co łyżeczkowanie robimy, a lekarz nie mógł znaleźć fasolki, umrę do tej 15 :-(
 
Kurcze jakies przeziebienie mnie bierze....:-(

My juz swoim powiedzielismy wiec zaraz cala szkola bedzie wiedzieć bo już się chwala:-)

ja mialam dwie cc jedna ze znieczuleniu ogólnym i nie narzekam ważne ze chlopaki mili latwiej przyjść na świat i troszke mniej powiklań było. A teraz to nie wiem co bedzie tylko moze tez cc
 
Witam dziewczyny. Chciałam dołączyć do Waszego forum, mam na imię Karolina, 29 lat, jestem mamą 9 letniej Oliwii i 7 letniego Michała.
W zeszłym roku byłam na forum majówek jednak w 14 tygodniu ciąży straciłam swoją dzidzię, jej rozwój zatrzymał się na 7 tygodniu.. pózniej walczyłam w staraczkach dość długo aż w końcu odpuściłam i 30 pazdziernika wykonałam test ciążowy na którym zobaczyłam dwie piękne kreseczki. Termin na 5 lipiec. w piątek byłam na usg, to 8 tydzień, widziałam pięknie bijące serduszko, od 2 tygodni jestem na lekach na podtrzymanie. Pozdrawiam.
 
Część dziewczyny
Mig trzymam kciuki za wizytę na którą masz?

Kunda mnie też chyba coś łapie :( czosnek miód i mleko w pierwszej ciąży stosowałam na przeziębienia - ble :)


Witaj Karolina :)
Trzymam kciuki by wszystko było w prządku. Tez mam córkę Oliwię z 5 lipca 2012 :) młodsza ale z daty która ci wypada he he

Miałam iść na bete ale nie mam z kim małej zostawić :/ nie chce jej brać ze sobą zbytnio A wy zabieracie ze sobą dzieci? Jak to u was wygląda? wózek?
 
To i ja się może odwaze napisać. Om 22.10, cykle 27dniowe... sam początek i to z przebojami dentystycznymi. Przed ciążą niby wszystko zaleczone a tu 2tyg temu pękła 6 i 7. Jak się okazało pon naporem 8 której już nie mam. Jutro kanałowe leczenie 6pod mikroskopem bo rtg nie można. .. ehhh
Poza tym jestem juz mamą, mam córeczkę 18,5m
Wcześniej straciłam dwie ciąże (7tc i 16tc) więc teraz mam niemalego cykora...
Pierwsza wizyta w czwartek
 
reklama
Miq kciuki zaciśnięte :) daj znać po :)
Angi-Wawa ja swojej na badania nie zabieram, mój maz na zmiany pracuje wiec staram sie zawsze jechać wtedy kiedy on jest w domu. Raz ja tylko wzięłam ze soba do ginekologa bo maz był w pracy a ja chciałam koniecznie zobaczyć fasolka na usg, ale to autem pojechałyśmy.
 
Do góry