reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ewelak ile Twoja Zosia ma bo jakos mi umknęło? Wydaje sie bardzo mądra dziewczynka. Ott skleroza ciążowa.
Moja Hania jest na razie za mała zeby jej cokolwiek tłumaczyć bo dopiero pól roku skończyła. Nie wiem czy jak sie drugie maleństwo urodzi to czy ona osiągnie taki wiek ze np moze byc zazdrosna. Musze o tym poczytać.
 
reklama
Nie wiem jak bylo dzis w Pl,u mnie bylo 15 stopni i calkiem fajne powietrze.Moja corka ma 4 lata i jestem z nia w domu,nie pracuje,od sierpnia pojedzie do przedszkola.I mam wizje zazdrosci....chorob przedszkolnych przy noworodku.U nas bedzie ciezko,Lea byla bardzo absorbujacym niemowlakiem,karmilam ja piersia 2,5 roku....w wieku 2,5 roku przestala sie budzic co 2,3 godziny na mleko.....Troche sie boje tych pieluch i zarwanych nocy....ale to taki przyjemny strach ;)
 
Moj synek ma juz 6 lat i wcale nie moge wyobrazic sobie powrotu do pieluch wstawania w nocy itd... na szczescie mamy jeszcze czas zeby sie do tej mysli przyzwyczaic ;)
 
Tak sie ciesze z tej ciazy :) Oby do wtorku...do wizyty ;) Mam nadzieje,ze zarodek jest w macicy i ze bije serduszko_Ostatnia miesiaczka byla 12 pazdziernika...cykle 28 dniowe.6 tc.Tylko nie wiem kiedy byla owulacja.
 
My ze tak powiem idziemy za ciosem, wiec i tak wstajemy w nocy, i tak zmieniamy pieluchy wiec teraz trzeba bedzie dwójce a nie jednemu. Troche mnie przeraża wizja tego ze Hania bedzie miała rok i dwa miesiace i wszedzie bedzie wchodzić, a tu takie maleństwo wymagające ciągłej opieki.
A tym z Was którym sie dluzy powiem tylko tyle: za kilka miesięcy bedziecie marzyć o tym zeby sie wyspac ;)
 
reklama
Do góry