reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

klaudia spokojnie z drugim dzieckiem jak z jazdą na rowerze,tego się nie zapomina,tylko wychodzi z wprawy.Mnie też jak by przyszło trzymać takie maleństwo teraz, to bym miała pewnie stan przed zawałowy:-D ale wiem że jak dostanę w ręce Moje dziecko to bez problemu je "ogarnę".Instynkt matki jest nie zawodny:tak:
A tak z innej beczki pytanko do mam ponownych.Jak zamierzacie przygotowywać dziecko do narodzin..nie oszukujmy się konkurencji? Da się wg uniknąć zazdrości?
 
reklama
Wydaje mi sie ze sie da jesli dziecko wciagniemy do pomocy przy opiece i damy im odczuc jak wazna jest rola tego starszego brata czy siostry:) taka moja teoriA a w praktyce zobaczymy ;)
 
Witam w leniwą niedzielę... U mnie też góra prania-czeka na lepszy dzień heh
Ale na dziś co sobie zaplanowałam to zrobiła-robiłam sekienkę do przedstawienia Elza z Krainy lodu
Jutro wizyta-pierwsza prywatnie. Poeiem Wam,że w pierwszej ciąży tak się nie stresowałam,cieszyłam się każdym dniem,rosnącym brzuszkiem a teraz potwornie się stresuje:( moja sąsiadka niedawno była w ciąży,bardzo szybko skompletowała wyprawkę,łącznie z wózkiem,była umówiona na prenatalne w 12 tc,liczyła,że zobaczy płeć,kilka godz przed wizytą rozmawiała ze mną i mówiła,że czuje wyraźne ruchy...po wizycie tragedia,okazało się,że już w 10 tc serce przestało bić,a to co czuła to początki poronienia:(

Już tak bym chciała być po usg
 
Ninex No wlasnie mój tez nie zdziera. Jak potrzebowałam receptę czy zwolnienie to zawsze kazał wchodzić miedzy pacjentkami i nie brał kasy za wizytę :)
 
Ja jutro za wizytę zapłacę 150 zł ale nie żałuje ani grosza,ten lekarz ma.super sprzęt i fantastyczne podejście.Niestety z czekaniem też różnie bywa,czasami 2-3h ale liczy się pacjentka,tak długo będzie badał aż zobaczy co trzeba,prenatalne trwają nawet 45 min,człowiek ma czas na pytania,on zawsze roziwje wszelkie wątpliwości.Jak całą ciąże prowadziłam u niego to płaciłam 150 zł za każdą wizytę,miałam w tym usg,zdjęcia,zawsze podgląd w 3d i nagrane filmy,teraz pojdę do niego jutro na potwierdzenoe.ciąży - 150 zł i potem te 3 ważne usg po 250 zł a za tydz jużna nfz,będę pierwszy raz u tego dr zobaczymy,będę miała porównanie.z.tygodniową różnicą
Trzymajcie kciuki jutro o 15 :)
A jak wasze brzuszki? Mój już się zaokrągla i wyskoczył mi pępuszek.:D
 
reklama
Do góry