reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Przy zaparciach najwazniejsza jest dieta....duzo wody,blonnika,zeby normalnie sie wyprozniac.Moze sliwki,jablka,wszystko co ,, odtwardza,, ;) stolec.Nie odkladaj na pozniej lekarza,bo jesli masz naprawde hemoroidy,to w ciazy bedzie tylko gorzej.
 
reklama
Przeczytalam dzis i wczoraj 61 stron tego watku ;) Mam pytanie- czy to forum bedzie zamkniete?
U mnie tez kupa prasowania i armagedon.Siedze w szlafroku na balkonie i popijam herbatke imbirowa,bo te mdlosci mnie wykoncza.Wymiotowalam juz dzis 2 razy.W poprzedniej ciazy lekkie mdlosci rano.Schudlam kg w tydzien.Oby przeszlo....
 
dreamgirl strasznie mi przykro...:-(
ladybird zamknięte??? możemy zrobić wątek zamknięty i tam pisać bardziej osobiste rzeczy- jeśli o to Ci chodzi...
angi na mnie też patrzy z szafy cała sterta do prasowania, ale jakoś motywacji brak...;-)

Czekam aż B. skończy zajęcia i pojedziemy gdzieś z Zo- może jakiś figloraj... Nie mam kompletnie pomysłu...
 
W pierwszej ciąży jak byłam zamknęłyśmy wątek na innym portalu po rozpakowaniu kiedy zostały stałe bywalczyni a potem założyłyśmy grupę na fb zamkniętą :) tutaj nie wiem jakie są zasady itp... :)
 
No wlasnie,o to mi chodzilo...czyli forum do konca otwarte pozostaje.Ja w poprzedniej ciazy bylam na innym forum,tam po 5 mies chyba ukryly dziewczyny forum.Spotkania sa do dzis,zjazdy...:)
 
Witam niedzielnie kobietki :)
U mnie tez mdłości, ból głowy itp. Po śniadaniu musiałam sie położyć bo myślałam ze albo zwymiotuje albo sie przewroce.
Co do lekarzy z lux med. W pierwszej ciazy tez myślałam o wykupieniu abonamentu i prowadzeniu tam ciazy, ale zrezygnowałam. Jakos nie mam zaufania do lekarzy " z doskoku". Najpierw wybrałam szpital w którym chciałabym rodzic, a pozniej lekarza. Mimo ze nie ma on super wypasionego gabinetu, nie ma u siebie usg, nie ma uśmiechniętej recepcjonistki to i tak jestem mega zadowolona. Gdyby nie on nie byłoby dziś naszej córeczki z nami... Jest bardzo kompetentny, zna sie na tym co robi i ma ogrom doświadczenia. Leżąc w szpitalu nie byłam dla niego anonimowa pacjentka, zawsze znalazł chwile by wpaść i zapytac o samopoczucie, sprawdzić wyniki badań itp. We wtorek jade do niego do szpitala, podejrzymy fasolkę i zerknie na badania.
Miłego dnia dziewczynki. Ja sie zbieram z mężem i córka na urodzinowy spóźniony obiad na mieście ;) i mam sobie wybrac prezent :)
 
Witam,My odpoczywamy w niedziele taki rodzinny dzień;) czyste lenistwo.....
Mąż wczoraj był na koncercie Decapitaded więc teraz razem z córką śpi,to mam chwilkę samotności..wspaniała cisza:tak:
Ladybird witaj.Wątek zamknięty pewnie powstanie z biegiem czasu,chyba na każdym wątku tak jest,na razie się poznajemy coraz lepiej:tak:Siedzisz w szlafroku na balkonie..to chyba jakiś zabudowany czy coś w tym stylu bo zimno strasznie;-)
Ang cóż taki urok dzieci że jak się nudzą to rozrabiają:-) szał będzie z dwójeczką....
prasowania nie zazdroszczę bo nienawidzę!
Wichurka tez mam lekarza do którego pałam ogromnym szacunkiem i zaufaniem,mam go z polecenia jedną ciążę przeprowadził mi wzorowo zawsze zainteresowny,pyta nawet o dziecko teraz,nie zdziera kasy(chodzę prywatnie) takiego trzeba się trzymać:tak:
 
Hej laseczki :) widze ze dla wiekszosci to druga ciaza? Moj syn ma juz 6 latek i strasznie przeraza mnie wizja powrotu do pieluch i smoczkow :/
 
reklama
Do góry