reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja też przed wizytą w zasadzie jak bym miała liczyć od dnia poczęcia to też koniec lipca, początek sierpnia ale oscyluje w granicach 15 -tego :) z usg zobaczę co mi powie. W poniedziałek zrobię ponownie bete żeby się upewnić czy wzrasta ale wizytę zaplanowałam sobie na 1 grudnia. Do mojego gina idzie się z marszu ehhh już mnie przerażają te kolejki rekord siedzenie pod gabinetem prawie 4h wrrr
 
reklama
Ninex z om 28-29 lipca, ale zobaczymy co z usg, zapisałam się dopiero na 8 grudnia... pójdę może też w pon. Betę zrobić jak małż zostawi kasę ;)
W pierwszej ciąży sprawdził się termin z, pierwszego usg, tzn prawie bo pokazywał 14.11 a urodziłam 12.11

spalabym ciągle najchętniej...

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2
 
Vivienne to faktycznie ciekawe jak się wpasujesz;)albo raczej kiedy bąbel zechce wyjść;)
Angi aż 4h,czemu na godz nie umawia?okropne tyle czekać.
 
Ja chodzę prywatnie nie daleko arkadii a on ma taką zasadę że nie zapisuje na godzinę co za tym idzie siedzisz ile trzeba a nie ile minut wyznaczył. Seryjnie czasem zdarzają się pacjentki co i po 40 minut są a najgorsze to nie te w ciąży tylko te które że tak powiem ... przekwitły :D
 
Angi mój były lekarz też bez zapisów popoludniami przyjmował i nieraz było czekania, ale ciężarne umawiał rano / południe i przeznaczał na wizytę godzinę, może aż tyle nie siedziałam ale 40 minut to norma. I tani był, szkoda tylko ze tak daleko ode mnie i, teraz nie dam rady z Marysią tam jeździć...

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2
 
Część dziewczyny, sporo tu was z Warszawy, może któraś z was może polecić mi dobrego gina do prowadzenia ciąży w Lux medzie? Chciałabym chodzić w ramach pakietu.....
 
Sykatynka jedyny lekarz którego od nich znam to Krzysztof Maj. Chodziłam do niego w poprzedniej ciazy do prywatnego gabinetu na usg. Z tego co wiem opinie ma rozne, ja jednak byłam zadowolona. Moze po prostu prześwietl ich sobie wszystkich na znanylekarz.pl?
 
Ja w pierwszej ciąży chciałam chodzić do lux medu, tak jak piszę wichura dobry portal znanylekarz.pl. Na czytałam się opinii i dałam sobie spokój. Dla mnie wypadli słabo no ale to też było 3 lata temu może coś się zmieniło :)
 
reklama
Jak wam mija niedziela? Jak samopoczucie?

Od rana mój robaczek rozrabia... już doprowadziła mnie do szału, w pokoju armagedon, łóżko rozgrzebane (dodam że w nim nie spała oczywiście u nas musiała-mój błąd trze było w nocy ją przenieść) a teraz kłótnia o krzesło ehhh :angry:

Góra prania do prasowania, walczę z nim od rana ale chyba dam sobie już spokój dokończę za godzinę albo wieczorem :/ trzeba było jednak wczoraj to zrobić ehh :dry:
 
Do góry