reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Kati,tak po chłopsku mówiąc sama Wit D3 wchlaniana jest "gdzie popadnie",a K2 robi tyle,że ona wypełnia konkretnie miejsca w organizmie,w których są braki. Jednak należy zachować odstęp czasu w ich polykaniu,tak jak i z każdym innym lekiem.

Angi-gratuluję syna!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam kobietki . Mnie obudzila pigula przyeszla mierzyc cisnienie I tetno maluszka to maluszek mial 135 ...a dzis mnie czeka usg i sie dowiem wszyszystkiego kiedy wyjde z tad ...ale leki te same na podtrzymanie daja mi ...
 
angi wawa ja też mam zawsze podobne ciśnienie i lekarz mówi że jest dobre :-) gratuluje synka!:-)
ewcziz super że masz dzisiaj usg pooglądasz maluszka i może wkrótce już wyjdziesz.. trzymam kciuki by wszystko było ok:-)

ja mam takie pytanko.. niby moja 3 ciąża ale prędzej tak nie miałam..
ok 2 razy dziennie robi mi się twarde podbrzusze na ok 40sek i towarzyszy przy tym ból.. to są skurcze przepowiadające czy coś bardziej niepokojącego? tez któraś z was tak ma?
 
Kagusia,też tak mam, to skurcze przepowiadajace. We wcześniejszych ciazach tez mie mialam.....

Ewczis,trzymam kciuki!!!
 
A ja byłam wczoraj (19 t 4 d) na USG i maluch fikał, zasłaniał się :-D
Ale ostatecznie lekarka stwierdziła, że raczej dziewczynka, mimo że 4 tygodnie temu mówiła że raczej chłopak :-)
No to ja już w końcu nie wiem, słyszałam że zdarzają się często pomyłki i wszystko zależy od ułożenia dziecka. Dlatego na razie nie proszę o zmianę na "liście lipcówek". Poczekam co będzie na następnych USG :-)

Poza tym wszystko jest w porządku, za tydzień mam badania prenatalne, dziś tętno było 162 (na szczęście spadło, bo w 12 tyg. było 171).
 
Jestem po badaniu ...zostaje do poniedzialku ... Mam nadzerke na prawie cala szyjke i jeszcze rozpulchniona i sluz lekko rozowaty ....az zla jestem bo mialam robiona cytologie to byla prawidlowa i jak pytalam lekarza w wrzesniu czy jest to powiedzial ze ladnie sie wygoila ...
 
Wit D3 wraz z Wit K2...

witaminę D3 to trzeba przede wszystkim brać z tłuszczem, żeby organizm czerpał z niej korzyści.

Ja dodać mogę tyle: masło jemy,bo Wit A bardzo potrzebna

dzienne zapotrzebowanie kobiety w ciąży na witaminę A pokrywają dwie marchewki, przedawkowanie tej witaminy jest niebezpieczne dla płodu, dlatego odradza się jej suplementowanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Dziś moja połóweczka ,a w czwartek połówkowe usg.
Coś nastrój mi siada.Hormony ciążowe chyba szaleją na maksa ....oczy w mokrym miejscu,wszystko nie tak .

Całe szczęście ,że mam dużo roboty i nie będę miała czasu myśleć o nastroju...
u mnie na plusie 0,6 kg ...niech tak zostanie
miłego dnia dziewczyny
kciuki i dobre myśli dla chorowitków
 
Do góry