reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Ja tez mam bardzo dlugie ale musze je prostowac a to zajmuje sporo czasu. Jak nie wyprostuje to wygladaja okropnie. Rozsadek podpowiada zeby sciac przed porodem bo w lipcu w upal w szpitalu beda tylko problemem... ale tak mi szkoda...
Ja teraz mam długie, wcześniej miałam nawet do brody i na upały lepsze te długie moim zdaniem. Mogę sobie je zawiązać czy spiac i nie lecą na twarz czy kark. A krótkie to miałam wiecznie na twarzy czy nie miałam jak osłonić karku dla ochlody.

Udało mi się wepchnąć do ginekologa dzisiaj, musi mi skierowanie do diabetologa dać bo glukoza fatalnie wyszła. Ciekawe czy dzidziulka też podglądniemy, chciałabym już pomału uzupełniać to co mi po synku zostało... Nie tracę nadziei że będę mogła kupić te sliczne dziewczęce ciuszki które na razie po cichu podziwiam;-)
daj znać co i jak z tą cukrzycą. Powodzenia.
 
No i po wizycie w SH wróciłam do domu jedynie z małą maskotką dla mojego psiaka, nie było nic ciekawego, wręcz przeciwnie sam badziew, dla dziewczynki coś by się jeszcze znalazło, ale dla chłopca wielkie zero

Odbierałam dzisiaj ze swojej przychodni wyniki na HIV, pani w rejestracji tak mnie obsłużyła jakbym go co najmniej miała:wściekła/y:
 
Ja już też po zakupach ale w Kauflandzie byliśmy i za same jedzenie przeszło 200 zł a w torbie jakby same zachcianki mamusi :-D:tak:
Zakupiliśmy w końcu baterię do wagi... ważę 48 kg :szok: 10 kilo na plusie bo zaczynałam z wagą 38 kg :baffled: duuużo ...
Pamiętam że przy dwóch poprzednich ciążach utyłam przeszło 10 kg i już dzień po porodzie wróciłam do swojej wagi... jestem ciekawa jak będzie tym razem.. ale mi bardzo piersi urosły.. baaardzo... aż za baardzo... są ciężkie i ogromne :happy2:
Rozstępy mam na brzuchu po poprzednich ciążach... teraz nie wiem czy je mam bo dodatkowych nie widzę ale też niczym się nie smaruje ... skóra nie swędzi.. nie jest sucha... :sorry2: oby tak do końca zostało
 
Ja już też po zakupach ale w Kauflandzie byliśmy i za same jedzenie przeszło 200 zł a w torbie jakby same zachcianki mamusi :-D:tak:
Zakupiliśmy w końcu baterię do wagi... ważę 48 kg :szok: 10 kilo na plusie bo zaczynałam z wagą 38 kg :baffled: duuużo ...
Pamiętam że przy dwóch poprzednich ciążach utyłam przeszło 10 kg i już dzień po porodzie wróciłam do swojej wagi... jestem ciekawa jak będzie tym razem.. ale mi bardzo piersi urosły.. baaardzo... aż za baardzo... są ciężkie i ogromne :happy2:
Rozstępy mam na brzuchu po poprzednich ciążach... teraz nie wiem czy je mam bo dodatkowych nie widzę ale też niczym się nie smaruje ... skóra nie swędzi.. nie jest sucha... :sorry2: oby tak do końca zostało

Karolcia przy tej wadze to chocbys 20 przytyla to by nie bylo tragedii :)
 
Moje ciążowe oczy zobaczyły tam same pyszności arbuza , truskawki , borówki , maliny , jeżyny...
Mmm to coś co uwielbiam :-):tak:

Ha ha racja :) nie widać tego zbytnio po mnie bo jedynie brzuszek mi się zaokrąglił no i te cyce ale to plus bo wcześniej miałam max kompleksy jak byłam na plaży... długo też karmiłam nimi swoje dzieci no i bardzo się zniekształciły po tych karmieniach... Za to teraz tak bym chciała żeby już takie zostały... No ale... przynajmniej "na chwilę" mogę się nimi nacieszyć ;)
 
Ostatnia edycja:
hej podczytuje tu was i zupelnie zapomnialam co chcialam napisac ;) dodam tylko ze nabrala mnie straszna chec na kukurydze a ze moj w pracy to ubralam buty, kurtke i wyszlam do sklepu na druga strone i kupilam puszke kukurydzy mmm taka slodziutka prawie cala zjadlam a nadal mam nania chec :)
 
Pewnie to wszystko sztuczne ale raz na ruski rok zimą można sobie na takie pychotki pozwolić :) :-D

Uwielbiam te ciążowe zachcianki :-D:tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry