reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

hej hej :)!

Angi,dzięki za wpisanie w harmonogram wizyt :)

Martyska, na przeciwdziałanie rozstępom polecam balsam PALMERS (ten z pompką).Nie jest drogi, a naprawdę super się sprawdza, przynajmnie tak było w moim przypadku w ciąży z N.Miałam naprawdę duuuuży brzuch, a nie wyszedł mi ani jeden rozstęp :)

Woka, uważam, że na początek ubranka 56, ew. 62.moja córa urodziła się duża, bo 4200g i 60cm, a ciuszki na 62 i tak były sporo za duże.

Ewczis, powodzenia w walce z pęcherzem!Znam ten ból, choć TFU TFU dawno mnie żadna infekcja nie dotknęła....

Avalka, dla córci najbardziej lubiłam bodziak + pajac, ewentualnie jakieś legginsy i bluzeczki "na wielkie wyjścia", ale ona urodziała się pod koniec listopada, więc zupełnie inna garderoba niż w lipcu. Myślę, że teraz postawię na body i różnego rodzaju legginsy, dodatkowo bluzy, bluzeczki i takie tam fatałaszki :).coś więcej w temacie będę mogła powiedzieć jak wpadne w szał zakupów :-D.....


Strasznie wam dziewczyny zazdroszczę, że znacie już płeć bąbelków :)!ja tak mocno chcę wierzyć, że w moim brzuszku mieszka dziewczynka, że będę chyba lekko rozczarowana jeśli okaże się jednaj chłopcem ;)

A co do wagi, to mam już 4 kg na plusie :szok:! co to będzie, co to będzie....
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja nie mam nic na plusie ....i całe szczeście ,bo i tak mam dużo :) mam nadzieję ,że tak pozostanie ;)
w pierwszej ciąży przytyłam 15 kg , w drugiej około 9 kg do 9 mca ,a potem nabrałam wody i w przeciagu tygodnia dowaliło mi jeszcze 10 kg ;(
 
ja uzywam skoncentrowanego palmersa -super miękkie ciało po nim
do ciała jako zwyczajny- balsam Mixa
do twarzy tez Mixa ,do mycia się luksja z pestkami dyni
i jest to na razie jedyny zestaw ,któy mnie nie uczula ....
 
Boje sie bo w tamtej ciazy sporo przytylam i ciezko to pozniej zrzucic a tym razem staram sie ograniczam ale widze ze co ma przybyc i tak przybedzie :(
 
reklama
Do góry