reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Boje sie bo w tamtej ciazy sporo przytylam i ciezko to pozniej zrzucic a tym razem staram sie ograniczam ale widze ze co ma przybyc i tak przybedzie :(

wiesz co -ja tez nie ważę mało -co prawda jestem z tych wysokich ,ale.....
przed ciazą usiłowałam schudnąć ,chodziłam do dietetyka i wiem jedno - regularnośc jedzenia 5-6 posiłków co 3 -3,5 h ,dużo wody , jedzenie rano do 1h po wstaniu , kawa i herbata minusują bilans wodny , ostatni posiłek ok 2,5 przed spaniem ,jak pije sok to tylko wyciskany ,nie jem białego pieczywa,białego cukru....
dużo warzyw surowych jem ....waga nie spada ,ale też nie rośnie .
pozwalam sobie czasem na przyjemności ....:)
i jak mam owoce to jem do 15 i nie podjadam nimi ( już lepiej warzywami )
n
 
Co do rozstępów to ja mam okropny brzuch po pierwszej ciąży, istna mapa świata a dodam że moja mama nie ma ani jednego, niby smarowałam oliwką ale nic nie dało. Teraz smaruję Palmersem oliwka na noc i balsam na dzień, ale to chyba tylko aby skórę nawilżyć bo gorzej to już chyba być nie może.

Ciuszki zaczynam zbierać od 62, pierwszy syn urodził się duży 4 kg i 60 cm, więc na 56 byłyby dosłownie na 5 minut.
Na razie przytyłam 2,4kg a gdzie jeszcze do końca:szok:

Witaminy przyjmuję Femibion Natal 2 Plus, do 12 tyg brałam tylko kwas foliowy.

Tak zachwalałyście SH, że idę za chwilę na zakupy to zajrzę do osiedlowego SH może mi się uda coś znaleźć bo ja po prostu nie umiem szperać, pochwalę się jak wrócę.

Ewciu jak ty się czujesz?
 
Co do ciuszków to sporo zależy od dziecka, mój synek wchodził ze 3 miesiace w body i spiochy 56, a ważył 3750.

Udało mi się wepchnąć do ginekologa dzisiaj, musi mi skierowanie do diabetologa dać bo glukoza fatalnie wyszła. Ciekawe czy dzidziulka też podglądniemy, chciałabym już pomału uzupełniać to co mi po synku zostało... Nie tracę nadziei że będę mogła kupić te sliczne dziewczęce ciuszki które na razie po cichu podziwiam;-)
 
No tak... pogadalam ze nie wiadu skad mi 4 kg przybyly i zamowilam se shoarme z frytkami :D ale powaga gdzie jest Monia ???

Uups.. to nie mialo byc w wyprawce :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej jeslh chodzi o fryzurki to ja za to z racji zawodu zmieniam swoja dosc czesto dlatego teraz obiecalam sobie nie farbowac za czesto i nie zcinac, raz pokusilo mnie na trwala no wiec... nie polecam, spalilam swoje wlosy o dlugosci do biustu i musialam sciac na takie krociotkie z pejsami, generalnie wygladalam bardzo ladnie w nich ale to nie to samo co dlugie, takie kobiece,
dzis akurat bylam w SH choc byla dostawa nie bylo szalu, duzo nie kupilam a jednak mam cos i dla malenstwa i dla siostrzycki i nawet dla siebie kupilam taka sukienke luzna w rozowo fioletowe kwiatki, wszyscy sie smieja ze ja to zawsze cos wynajde ;) teraz siedze juz w domku po pracy, polozylam sie i odpoczywam bo po tym szale w SH troche podbrzusze mnie boli
 
Do góry