reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ewcia bidulo, lecz się, ja wszelkie infekcje leczyłam wodą! piłam, piłam i jeszcze raz piłam po 3-4 l dziennie + żurawina
gratuluję synusia :-)
Bezsenności współczuje - ja póki co zasnąć nie mogę, ale potem spię - choć czasem mam takie sny głupie, ale w 1 ciąży też tak miałam a bezsenność pojawiła się chyba w 7 m-cu
Rozmiar ciuszków na początek 62 i kilka 56 68 to Mati nosił jak miał 5 m-cy
 
reklama
Hej dziewczynki :) też mam kłopoty ze spaniem a do tego dzisiaj znowu skurczy nóg dostałam a tyle co pisałam że znikły po pomidorach..:baffled:
Samopoczucie takie sobie , mam dziś zamiar wybrać się do fryzjera a coo taka mała zmiana w wyglądzie:-) po porodzie nie będę miała czasu zajmować się swoimi włosami :tak: a tak jakoś spodobały mi się ostatnio fryzury na " long boba" :-D
 
Avalka - mój typ body z krótkim + pajacyk lub sam pajacyk lub samo body zależnie od temperatury.

Byłam dziś pierwszy raz na pobraniu w szpitalu na Madalińskiego (zmieniłam przychodnię), ale tam luksusy kanapy, przytulnie:)

Ja mam trochę małych rozstępów na brzuchu po drugiej ciąży i w sumie były niewidoczne i teraz trochę bardziej je widać. Mam też małe i prawie niewidoczne rozstępy na boczkach, ale to z czasów przed ciążami. W zasadzie mi nie przeszkadzają:)

ja tak samo jak Ty z ubieraniem :-)

co do rozstępów - ja mam to szczęście ich nie mieć na brzuchu. Podczas karmienia Matiego kilka mi wyszło na piersiach po zewnetrznych stronach ale teraz ich nie widzę (moze nie szukam;-)) ale moja mama też nie miała
 
Coś takiego , co myślicie ?
 

Załączniki

  • summer-long-bob.jpg
    summer-long-bob.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 35
ja sie przyznam że jeszcze sie nie smaruje niczym :zawstydzona/y: mam kupione z Gerbera, smarowałam się w 1 ciąży i nie miałam żadnych rozstępów na brzuchu, a teraz przez tą amnio zapomniałam i czekam te 2 tyg żeby było bezpiecznie
 
Karolina ja mam teraz coś takiego i jest fajnie, tylko zależy jak ci się układają włosy, bo ja jak nie wysuszę tylko położę się spać to rano czasem mam odwinięte na zewnątrz ale tylko z jednej strony i śmiesznie to wygląda :p ale ogólnie nie ma zbyt dużo roboty a nawet gwiazdy ostatnio się tak pościnały, np Dzoana Krupa czy Kim Kardaszian :p więc na pewno na czasie :-D:-D:-D
 
Na czasie fryzurka też słyszałam :) Ja mam byle jak układające się włosy , cienkie.. łamią się... myślę że to dobry czas na zmiany :)
 
cześć dziewczyny, aleście się rozpisały (;

na zapalenie pęcherza to na pewno dobry jest sok żurawinowy i preparaty z żurawiną, ale potem to lekarz zazwyczaj jakiś antybiotyk dla ciężarnych przepisuje.

co do ubranek to ja zaczynam od 62, nawet jak będą trochę za duże, to nie chcę inwestować w 56, szkoda mi pieniędzy na ciuszki, które maluch ponosi przez 2 tygodnie. ale 68 to zdecydowanie za dużo na start.

ja sobie smarowałam skórę najpierw balsamem Palmer's, a teraz Tołpa, na razie mi nic nie wyskoczyło, a te rozstępy na boczkach trochę zbladły. ale nie znikną na pewno, mogą co najwyżej się bardzo rozjaśnić. mnie to nie przeszkadza, bylebym nie miała na brzuchu /:
 
reklama
Do góry