reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Proszę powiedzcie mi jaki rozmiar ciuszków kupować dla chłopczyka jak się urodzi? Jedni mi mówią ze 68cm,drudzy że 54cm. Juz sama nie wiem :)
 
reklama
Są też rozmiary 0-3 miesięcy i narazie takie kupuję. No właśnie uważam ze 68 to za duże a dużo osób mi mówi że na poczatek właśnie takie mam kupować
 
Ewczis gratuluję synusia! I powodzenia w wacle z pęcherzem!

Ja dziś musiałam rano wstać też, zrobiłam wyniki hiv, toxo i rozyczke, w 3 miejscach pokłuta znów :p jak z wojny wracałam pozaklejana :p wyniki po 14 sobie odbiorę :p i teraz oby do czwartku do wizyty :p
 
Ewczis gratuluje synka :*
Miq gratuluje corci :* piekne imie :) ja mam je po mojej babci :)

O tetnie tez slyszalam, ze wysokie na dziewczynke Alusia miala zawsze okolo 170 a teraz ktosiek ma w granicach 145-155 nie wiecej wiec moze bedzie Franek? ;)
Nie jestescie same z bezsennoscia zasypiam bez problemu ale jak w nocy wstane do toalety to wtedy zanim zasne miajaja 2h
Mi rozstepy nie znikly wyskoczyly mi po 2 takie bordowe kreski na kazdym biodrze dzien po porodzie.. smarowalam maslem palmersa na rostepy I sa teraz niewidoczne ale nadal sa

Woka ja kupuje od 56 (new baby) mysle , ze lepiej miec kilka mniejszych niz pozniej mial by nam sie dzidzius topic 68 na poczatek to zdecydowanie za duze

Zmykam do pracy buziaki
 
cześć dziewczyny.. :-)

ja coś ostatnio gorzej się czuje zmęczona, obolała, nic mi się nie chce.. Mam nadzieje że wkońcu to minie bo teraz niby jest najlepszy okres ciąży..
Gratuluje udanych wizyt i poznania płci:)
 
cześć dziewczyny,
potwierdzam, ja w poprzedniej ciązy też bralam furouragine na polecenie lekarza. Trzymam kciuki za szybkie dojscie do siebie bo wiem jak zapalenie pecherze i dróg moczowych może być nieprzyjemne...
Byłam dziś w sklepie i tak mi sie słabo zrobiło ze musiałam wszystko zostawić i wyjść, nie wiem kiedy mi to minie. Ktoś też tak ma, że galerie i markety mu nie służą? Mi bardzo... Jedyne z czego sie ciesze to już wiem czym to sie może skończyć (omdleniem) wiec choćby sie waliło i paliło wychodze w takich momentach.
Co do rozstepów to ja z 1. ciąży praktycznie nie mam, jedynie na piersiach ale takie cieniuteńkie prawie niewidoczne. Mam nadzieje że teraz też tak będzie. W ogromnej większości ta ciąza jest podobna do tamtej wiec czuje sie zapoznana z sytuacją.
Ubranka ja kupuje od rozmiaru 56. Myślę że taka wielkość jest dobra na start. Poza tym zobaczcie może jakie wy i tutusiowie mieliście wymiary przy narodzeniu. Oczywiście nie ma pewności że sie sprawdzi, ale jeśli obydwoje byliście większymi bobasami to jest duże prawdopodobieństwo że i dzidzia będzie spora. Moja starsza córka (urodzona w 39tc) mimo, że ważyła 3700 prawie to mierzyła 51cm i rozmiar 68 zakładałam jej dopiero ok pół roczku :)
A powiedzcie macie jakieś swoje typy w ubrankach? Glównie pytam o to czy raczej pajace, czy spioszki + kaftaniki, a może bodziak i półśpiochy?
 
Angi a w jakiej postaci miałaś ten kolagen ? i czemu dopiero po porodzie, w naszym stanie nie wolno go używać ?

Wiesz co w sumie to nawet się nie interesowałam tym jakoś intensywnie ;) Pytałam kiedyś tutaj o to, to dziewczyny mówiły że nie ma przeciwwskazań ale ja postanowiłam poczekać do porodu :) Chyba już żadna z tamtego okresu nie piszę więc ciężko mi skojarzyć od kogo konkretnie mam te info... miałam zapytać cioci Ł. czy coś o tym wie. Na ulotce nie ma z tego co pamiętam zakazu ;) ale to można ściągnąć sobie z netu i poczytać nawet
 
reklama
Avalka - mój typ body z krótkim + pajacyk lub sam pajacyk lub samo body zależnie od temperatury.

Byłam dziś pierwszy raz na pobraniu w szpitalu na Madalińskiego (zmieniłam przychodnię), ale tam luksusy kanapy, przytulnie:)

Ja mam trochę małych rozstępów na brzuchu po drugiej ciąży i w sumie były niewidoczne i teraz trochę bardziej je widać. Mam też małe i prawie niewidoczne rozstępy na boczkach, ale to z czasów przed ciążami. W zasadzie mi nie przeszkadzają:)
 
Do góry