reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Apropos witamin to jedyne na co zwróciłabym uwagę na miejscu dziewczyn, które nie zażywają żadnych kompleksowych preparatów, to witamina D3. O tym, żeby ją suplementować mówiło mi, aż 5 różnych lekarzy (dwóch różnych ginów, endokrynolog, reumatolog i rodzinny), więc jednak wydaje mi się, że to jest ważne. Witamina D3: wszechstronna witamina w ciąży - MjakMama24.pl
 
reklama
ewczis jak ja ci zazdroszcze hihi tez mam cicha nadzieje ze w ten przyszly czwartek zobacze malego chlopca na monitorku ;)
 
Migotka nie chodzi mi o to żeby korzystać z tego że jestem w ciąży i ilć na L4 bo ja lubię swoją pracę. Teraz troche ciężej mi wysiedzieć tyle godzin przy komputerze. Bardziej chodzi o to, że usłyszałam od szefa to że ma nadzieje że na L4 pójdę dopiero od 1lipca takim tonem jak by dał mi do zrozumienia, że jak pójdę wcześniej to mogę się z pracą porzegnać a tego nie chcę bo ją lubię. No i trochę irytujące są „koleżanki” w pracy, które tylko podteksty rzucają o L4. Każda z nich ma już dzieci a ja jestem najmłodsza i pewnie chodzi o to, że będa musiały przejąć obowiązki. No ale trudno jakoś sobie z tym poradzę bo nie popsują mi humoru i radości i ciąży:)

Zazdroszczę wam, że już wiecie co nosicie w brzuszkach. Ja mam wizytę dopiero na 26 lutego. Do tej pory lekarz nie był w 100% pewien więc wolimy poczekać.
 
mig, cudowna fotka!!!
Nikita, okropnie, wstrętnie, wrrrrr:angry::angry::angry: Cię potraktowali....teraz musisz patrzeć na swoje zdrowie i zdrowie dziecka....
A jakie badanie kokretnie robiłaś, że potwierdziło Ci cukrzycę?

Robiłam test obciążenia glukozą 75gram, wszystkie będziecie go robić niedługo, bo ja zrobiłam wczesniej.
To jest to picie słodkiego i pobieranie krwi po godzinie i dwóch godzinach, co zastanawiałyśmy się niedawno czemu niektórzy lekarze pozwalają wyjść a inni każą siedzieć te 2 godziny w przychodni.

Wlasnie wrucilam Od lekarza i mam chlopca na 100 %

Gratulacje!
 
A ja choc nie znam to mam przeczucie ze bedzie dziewczynka. Pozatym czytalam ze po tetnie plodu mozna okreslic. Ze niby powyzej 140 to dziewczynka... te co wiecie juz: sprawdza sie u Was???
 
reklama
Do góry