reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Ja usłyszałam ostatnio, że najlepiej jak bym poszła na L4 dopiero od 1 lipca :). Dużo pewnie zależy od samopoczucia na razie nie jest źle.

no to jeśli na razie nie jest źle, to chyba tylko powód do radości? jeśli nadal będziesz się dobrze czuła i nic się nie będzie złego w ciąży działo, to czemu nie miałabyś pracować do 1 lipca? a patrząc na to z drugiej strony, to jeśli tylko będzie się coś działo złego i będzie wskazanie do L4, to nie widzę powodu żebym miała pracować chociaż jeden dzień dłużej niż to konieczne. najważniejsze jest teraz Twoje zdrowie i dzidzi. niestety mało który pracodawca doceni Twoją ciężką pracę w ciąży:-(



u mnie ok, ale jakoś tak sennie dzisiaj... ciekawa jestem co tam w piątek na wizycie usłyszę. już się nie mogę doczekać podglądania synka:-)
 
reklama
Witajcie poniedziałkowo :)!

Ja też mam wizytę w tym tygodniu, a mianowicie w czwartek 12.02,ok. godz. 15. Nie mogę się już doczekać :)!a 27.02 mam usg 4D w szpitalu na Żelaznej :)!ciekawe co to za astronauta siedzi w brzuchu....ciekawe czy Nat będzie miała siostrzyczkę...oby tak!!!!


Co do witamin, to ja też póki co nie biorę żadnych. Brałam kwas foliowy w I trymestrze,ale też tak nie do końca regularnie. Teraz mam dobre wyniki, więc się nie faszeruję póki co :).


Podobnie jak większość chyba też jeszcze pracuję i jako, że jestem urzędnikiem państwowym, to póki co nie zamierzam przestawać, bo praca fizycznie ciężka nie jest, czasem daje w kość nerwom ;),ale z tym sobie jakoś radzę :).Myślę, żeby do końca kwietnia popracować - w pierwszej ciąży pracowałam do 31 tc i było ok...oczywiście w sytuacji gdyby coś dziać TFU TFU by się zaczęło, to wtedy oczywiście stanę się z dnia na dzień 'couch-potato" jak ta lala, choć pewnie przy mojej szalonej dwulatce nie będzie to łatwe ;).


Fajnie, że już tyle z nas czuje ruchy :)! a w ogóle to z niecierpliwością czekam na wasze wieści z wizyt!lubię dobre wieści :)!


Dopatrzyłam się jeszcze kilku fanek NEXTa poza mną.....:)!i love it!!!!razem opróżnimy im magazyny :)


ooooooo, i jeszcze dla weekendowych jubilatek STÓWKA :)!!!w weekend nie czytałam Was i stąd spóźnienie w życzeniach....z zasady tylko w pracy w wolnych chwilach BB śledzę, więc wybaczcie, że te moje posty takie ogólne i chaotyczne :)



Pozdrawiam wszystkie ciężarówki!!

Do jutra :)
 
Ostatnia edycja:
Kiiiimnęłam się z Oliwką :) Tylko czemu ona na takim fochu wstała :/

Idę robić obiadek :)
Malf na Lista Lipcówek prowadzić będę listę z naszymi wizytami w danym tygodniu :) dopisałam że masz w czwartek wizytę :) dziś jeszcze czekamy na wieści od Ewci :))))
 
ja jestem na l4 od 17 grudnia :) pomimo ze dobrze sie czulam lekarza dal mi l4 z racji tego ze mam stresujaca prace pracuje w sprzedazy a wiadomo tam tylko na wynik patrza na nic wiecej, wiec po co mam sie stresowac :) zdrowie maluszka najwazniejsze :-)
 
ja dopiero mam wizyte za tydzien w poniedzialek...

dzis to mam leniwy dzionek nic nie robie odpoczywam po wekendzie
 
Ja wizytę w czwartek, więc jutro muszę się ogarnąć i wstać na 7 rano na pobranie krwi, znów będzie masakra, będę podziobana :szok: Dziś wróciła z Usa moja babcia, była pół roku, to cały dzień przegadany :) trochę się pochwalę, nawet prezent dostałam: ładny wisiorek ze srebra z kryształkami svarowski :) z napisem "My family My love " :) przyspieszony urodzinowy :)
 
Kiiiimnęłam się z Oliwką :) Tylko czemu ona na takim fochu wstała :/

Idę robić obiadek :)
Malf na Lista Lipcówek prowadzić będę listę z naszymi wizytami w danym tygodniu :) dopisałam że masz w czwartek wizytę :) dziś jeszcze czekamy na wieści od Ewci :))))

Angi-wawa1988 mnie też dopisz proszę na Połówkowe na 20 lutego :-)
Mam nadzieje ze w końcu się dowiem,jak mam się zwracać do mojego brzuszka :-)
 
reklama
Ja też używam Palmersa i jestem zadowolona. Natomiast poczytałam trochę na stronie Sroki: Sroka o.... i jednak są lepsze i tańsze w składzie - np. Rossmann, Babydream fur Mama, Emulsja dla kobiet w ciąży i chyba ten kupię jako następny.

Jeśli chodzi o ćwiczenia to jutro idę pierwszy raz na Pilates dla ciężarówek z elementami oddychania porodowego :) NIe mogę się doczekać. Na razie będę chodzić raz w tygodniu, bo w tym klubie reszta zajęć dla ciężarnych jest rano, a ja pracuję. Poza tym, kiedy pamiętam, to ćwiczę mięśnie dna miednicy.
 
Do góry