reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Kati czemu nic nie bierzesz?

Do nas wczoraj szwagierka wpadła i została na noc a dzisiaj kuzyn z żona i z dwoma córkami wpadli tak że trochę zajęć było ;) Faktycznie week pełen zajęć u większość he he :)

Mam nadzieję że wszystkie zdrowe :)
 
Angi mój gin stwierdził, ze nie potrzeba brać dodatkowych witamin wystarczy jodit z odpowiednia dawką jodu. Wszystkie witaminy z pożywienia powinien organizm czerpać. Ja się staram się dobrze odżywiać i wyniki wszystkie mam prawidłowe.
Jak będzie taka potrzeba to zmienimy na witaminy.
Ja mu ufam.
 
:)))


Miq i ewczis76 - poniedziałek
angi-wawa1988 - środę
Kornelia1802 - czwartek
Migotka_, go0siaczek i martyska1223 - piątek

Ominęłam którąś?
 
ja lykam prenatal takie najprostsze witaminki duze i maja dziwny posmak jakby orzechy cos takiego ale ja nigdy nie mialam problemow z polykaniem wiekszych tabletek
angi wawa zazdroszczd wam ja mam wizyte dopiero w nastepny czwartek ale jest na co czekac, bedzie to juz 22 tydzien
 
Angi mój gin stwierdził, ze nie potrzeba brać dodatkowych witamin wystarczy jodit z odpowiednia dawką jodu. Wszystkie witaminy z pożywienia powinien organizm czerpać. Ja się staram się dobrze odżywiać i wyniki wszystkie mam prawidłowe.
Jak będzie taka potrzeba to zmienimy na witaminy.
Ja mu ufam.

Kati, sorry, ale to stek bzdur. nie kazał Ci brać np. kwasu foliowego? nawet jak masz dobrą dietę, to np. kwasu foliowego z jedzenia organizm przyswaja tylko 4%, a żelaza od 5 do 10%. to jest idiotyczne gadanie, że organizm POWINIEN czerpać z jedzenia... powinien, ale nie czerpie. a już kwas foliowy to jest mus dla kobiet w ciąży, bo jest niezbędny do prawidłowego rozwoju m.in kręgosłupa u dziecka. naprawdę ja bym się zastanowiła nad tym, że Ci nie każe brać witamin.
 
reklama
Do góry