reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

no wiec i ja sie pochwale swoim nabytkiem nasze malenstwo tez ma juz swoje pierwsze cztery kolka
 

Załączniki

  • 1423414238580.jpg
    1423414238580.jpg
    62,4 KB · Wyświetleń: 40
reklama
co prawda uzywany ale rocznik 2012 uzywany przez jedno dziecko a kolka poprzedni wlasciciele wymienili na nowe tuz przed sprzedaza, fajnie bo moglam obejrzec na zywo przf kupnem noi stan jak nowy a i zyskalam 2/3 ceny porownujac do ceny producenta, placilam tylo 400 zl, mowcie co chceci ale dla mnie nawet 4 stowki to duzo
 
Hej dziewczyny :) na Fb zrobiłam listę lipcówek jest Nas aż 16 :-):-)
Chętne dziewczyny mogą dopisać się do listy , czekamy ! :-D
 
heloł
my już po urodzinach - było nawet znośnie ;-)
wózek mam po Matim czarno - czerwony tako jumper, zobaczymy czy dokupię nowy czy tan starczy, bo w sumie jest ok.
Ja też jeszcze nie kupiłam NIC!
Ale czekam na płeć, w 1 ciąży zaczęłam kupować po pierwszych prenatalnych czyli ok12 tyg. W zabobony nie wierze ale w rozkładanie wydatków - owszem
Myśmy mieli iść na bal przebierańców za tydzień - ale z racji amnio odwołaliśmy, jeszcze mam sie szanować, a nie mogłabym sie bawić myśląc czy sobie albo nie daj dziecku zaszkodzę.
Za rok pójdziemy.
Co nas tak mało dziś?
Wszyscy imprezują czy jak? ;-)
 
Ja po synku tez mam tako jumper :p wybieralam go miesiacami w tamtej ciazy i jestem zadowolona. Na pewno nie bede kupowac nastepnego
 
Czy któraś z Was może zażywa Omegamed Pregna z DHA? Ja dotychczas brałam Pregna DHA, ale od kilku dni, a dziś to już makabrycznie, siedzi mi to na żołądku, odbija mi się od RANA do teraz nawet rybą (tam jest głownie olej rybi). Czytałam, że Omegamed ma DHA z alg... Jeśli któraś z Was bierze to dajcie proszę znać czy jest po tym jakiś dziwny posmak, odbijanie czy inne przykre dolegliwości, zanim kupię opakowanie 60 tbl.
 
Czy któraś z Was może zażywa Omegamed Pregna z DHA? Ja dotychczas brałam Pregna DHA, ale od kilku dni, a dziś to już makabrycznie, siedzi mi to na żołądku, odbija mi się od RANA do teraz nawet rybą (tam jest głownie olej rybi). Czytałam, że Omegamed ma DHA z alg... Jeśli któraś z Was bierze to dajcie proszę znać czy jest po tym jakiś dziwny posmak, odbijanie czy inne przykre dolegliwości, zanim kupię opakowanie 60 tbl.

Hej. Ja go jem od dwoch miesiecy i zadna ryba sie nie odbija ani nic. Czytalam wlasnie ze z alg i podobno to najlepsze bo pierwotne zrodlo dha
 
co prawda uzywany ale rocznik 2012 uzywany przez jedno dziecko a kolka poprzedni wlasciciele wymienili na nowe tuz przed sprzedaza, fajnie bo moglam obejrzec na zywo przf kupnem noi stan jak nowy a i zyskalam 2/3 ceny porownujac do ceny producenta, placilam tylo 400 zl, mowcie co chceci ale dla mnie nawet 4 stowki to duzo

ale śliczny fajna kolorystyka chyba niespotykana :-)

thriade ja biorę Mama DHA chyba coś podobnego do pregny ale nie mam żadnych dolegliwości w związku z tym........ tylko okropne w przełykaniu dosyć spore i jakieś takie okrągłe
 
reklama
ale śliczny fajna kolorystyka chyba niespotykana :-)

thriade ja biorę Mama DHA chyba coś podobnego do pregny ale nie mam żadnych dolegliwości w związku z tym........ tylko okropne w przełykaniu dosyć spore i jakieś takie okrągłe
No właśnie czytam,że Mama DHA też ma olej rybi, więc nie zaryzykuję. Pregna też jest okropna w przełykaniu, kilka razy mi stanęła w gardle, aż się kurde wystraszyłam.

Dzięki Klaudia, to kupię to Omegamed,
 
Do góry