reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
kati, ja też dostałam jodit i też zabronił brać czegokolwiek jeszcze....ale że naciskałam, bo są witaminy, których nie produkujemy jak np C czy D i K....to dostałam Vigantol- czyli D, a K i C uzupełniam nieaptecznymi "lekami"...
karolina, my też 16 mamy wizytę :)
 
Halooo
Mało napiszę, bo padam, weekend cudownie udany:) Waga chyba +3kg, hehehe

Olga - z tego wszystkiego ja Tobie życzeń nie złożyłam - Najlepszego!

Moje badania urodzinowe w diagnostyce nie miały nic wspólnego z ciążą:) Wszystkie ciążowe badania mam robione państwowo:) W diag zrobiłam sobie np. Na, wapń, potas, kwas moczowy, lipidogram, próby wątrobowe, marker nowotworów i takie tam różne:) Wszystko wyszło dobrze z czego niezmiernie się cieszę:)))

Dostałam od przyjaciół ekstra prezent:) Idziemy jutro rano 5osobową paczką do Escape Room. Zamykają nas w pokoju i musimy rozwiązać zagadki, żeby się z niego wydostać:)) Będzie niezła zabawa, trochę stresa mam, hehe.

Dobranoc:)
 
To super , na poniedziałek będzie nas dwie:-) Ja tam idę z nadzieją poznania płci bo na liście lipcówek mam znak zapytania ... :-p co do płci dziecka a chciałabym wiedzieć by móc już po lekku kupić jakieś ubranka w konkretnym kolorze:tak:
 
Ewcia nie słyszałam o tym :))) musi być super, koniecznie daj znać ja było i jak to nie kłopot i jak byś mogła wysłać więcej info tu lub mi na pw to było by super :)) całkiem nie zły pomysł mógł by być dla mojej szwagierki na prezent :)))

Karola może przechylisz szalę na razie nie licząc żarcików Twojego bobaska mamy remis ;) he he I ja też liczę dowiedzieć się jaka płeć :) ma nadzieję że psikusa nie będzie he he ;)


Słuchajcie:
Moja niunia zaczęła tak popłakiwac przez sen i rzucać się po łóżku ze szok, ból brzucha ją złapał po lewej stronie od nerki :( jeszcze tak nigdy nie miała, martwię się czy wszystko ok ehhh pewnie będę miała noc na rzęsach :/ wiem kiedy co i jak ale to się nigdy nie zdarzyło, taki atak bólu brzusia i zastanawiam się czy jakiejś zabawki nie zjadła, wie że nie może ale bawiła sie dzisiaj z daleką kuzynką rok starszą i może wpadły na jakiś pomysł nie z tej ziemi :/ Wypiła kubeczek wody i poszła spać powiedziała ze jej przechodzi i zasnęła z powrotem. :/
 
Ah tez nie wysłana,córcia coś marudziła w nocy,w efekcie wylądowała u Nas.Obudziłam się z potworny bólem głowy. Zazwyczaj na myśl o wizycie jestem jak Skowrońska a dzisiaj...wcale mi się nie chce:/
 
reklama
Dostałam od przyjaciół ekstra prezent:) Idziemy jutro rano 5osobową paczką do Escape Room. Zamykają nas w pokoju i musimy rozwiązać zagadki, żeby się z niego wydostać:)) Będzie niezła zabawa, trochę stresa mam, hehe.

ooo, bardzo chciałam na to iść :D zbieram grupę znajomych. pierwszy raz o tym słyszałam w Budapeszcie, tam tego mają na pęczki, no ale po węgiersku nieszczególnie dobrze by nam szło q;
 
Do góry