reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Chyba wszystkie lipcóweczki odpoczywają, że dziś tu taki spokój ;)
Ja już jestem po drzemce, tylko no, obiadek by się przydał a razem z T mamy taaaaakiego lenia jak stad do Warszawy ;-)
Co do zachcianek to chyba już ich niema, na początku ciągle miałam ochote na ogromne dawki witamy C a teraz już spokój ( i bardzo dobrze, bo zawsze po większej dawce byłam wysypana. ) Mała wczoraj wieczorem i dziś rano wariowała dłuzej niż zawsze, fajnie fajnie.. :-)

Cuż, odpoczywajcie dziewczęta, ja też wracam do kanaposiedzizmu ;)
 
reklama
My wczoraj byliśmy na ognisku u mojego brata - co roku organizuje ognisko w śniegu w lutym :-) pośmialiśmy sie za wszystkie czasy a od piątku przyjaciółka moja była u mnie . Także miły weekend.
No a teraz muszę iść do szwagierki na urodzinową kawę... średnio mi sie to podoba ale cóż...
Olga wszystkiego najlepszego :-) :-)
Ewcia Tobie również najlepsze życzonka :-)
karolina masz dziwnego lekarza, ja miałam pierwsze poronienie potem urodziłam Mateusza i w obu ciążach mam za darmo usg genetyczne w 12 i 20 tyg. tylko muszę dostarczyć im wypis ze szpitala - ksero no i skierowanie od lek. prowadzącego
 
Witam dziewczyny w piękna niedziele,mam nadzieję że u was tyle słońca co u mnie.
Przez ostatnie trzy dni chyba w końcu udało mi się poczuć mojego łobuza,dwa razy w czwartek i raz dzisiaj. Czekanie między jednym a drugim to udręka ale mam nadzieje ze teraz już tylko częściej...;-)
Ja tak jak Mili również mam tylko 2 usg,ale dla świętego spokoju zaopatrzylam się w urządzenie do słuchania i mierzenia bicia serduszka. Może to szaleństwo a może niezachwiana wiara ze wszystko będzie dobrze,kupiłam juz wózek :-) Używany,ale wygląda jak nowy. Oczywiście nowy materacyk.
Mój mąż siedział i o dopompowywal koła,chyba tez mu odbiło lekko :p
No i kupiłam pierwsze ciążowe gacie :-)
Jeśli chodzi o zachcianki to pochlaniam pierogi ruskie :-)
Życzę wam miłego dnia :-)
 
Witam dziewczyny w piękna niedziele,mam nadzieję że u was tyle słońca co u mnie.
Przez ostatnie trzy dni chyba w końcu udało mi się poczuć mojego łobuza,dwa razy w czwartek i raz dzisiaj. Czekanie między jednym a drugim to udręka ale mam nadzieje ze teraz już tylko częściej...;-)
Ja tak jak Mili również mam tylko 2 usg,ale dla świętego spokoju zaopatrzylam się w urządzenie do słuchania i mierzenia bicia serduszka. Może to szaleństwo a może niezachwiana wiara ze wszystko będzie dobrze,kupiłam juz wózek :-) Używany,ale wygląda jak nowy. Oczywiście nowy materacyk.
Mój mąż siedział i o dopompowywal koła,chyba tez mu odbiło lekko :p
No i kupiłam pierwsze ciążowe gacie :-)
Jeśli chodzi o zachcianki to pochlaniam pierogi ruskie :-)
Życzę wam miłego dnia :-)

To nie szalenstwo w ciazy z alcia kupilismy w wozek w dzien pierwszego usg czy jakos 12 tydzien to byl :) nie wierze w te rozne zabobony ;) jaki wozek kupilas?
 
Ostatnia edycja:
To nie szalenstwo w ciazy z alcia kupilismy w wozek w dzien pierwszego usg czy jakos 12 tydzien to byl :) nie wierze w te rozne zabonony ;) jaki wozek kupilas?

Leebruss-to jakaś amerykańska firma,mało opini w necie,postanowiłam zaryzykować.
Marzył mi się taki solidny.
 

Załączniki

  • 1423407807963.jpg
    1423407807963.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 47
Michasia, fajny zakup, to nic że wcześnie. Ja też kupiłam wózek w minionym miesiącu.


Twój przypomina mój pierwszy, jaki miałam z córką
nowalex.jpg
Byłam zadowolona lecz z racji ograniczonego miejsca musiałam sprzedać.
Tym razem szukałam czegoś lżejszego i pod tym wzgledem mój nowy wózek mnie zachwycił. To top mark, podobno jakaś duńska firma. u nas mało znana. Mam nadzieje, że będzie nam dobrze służył. mój jest w kolorze szarym
top mark.jpg
 

Załączniki

  • nowalex.jpg
    nowalex.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 48
  • top mark.jpg
    top mark.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 45
szalejecie dziewczyny już wózki :-) a ja nic nie mam jeszcze:-( wszyscy z rodziny łącznie z moim P mnie wstrzymują że jeszcze czas ...........weszłam na stronkę nexta i się rozpłynęłam na widok nowej kolekcji och jak ja tylko się dowiem płci maluszka to popłynę oj popłynę;-)

a ile wasze wózki kosztowały i są wielofunkcyjne czy nie?????
 
reklama
szalejecie dziewczyny już wózki :-) a ja nic nie mam jeszcze:-( wszyscy z rodziny łącznie z moim P mnie wstrzymują że jeszcze czas ...........weszłam na stronkę nexta i się rozpłynęłam na widok nowej kolekcji och jak ja tylko się dowiem płci maluszka to popłynę oj popłynę;-)

a ile wasze wózki kosztowały i są wielofunkcyjne czy nie?????

My zostajemy z naszym "starym bee" ktory kupilam w lipcu ze wszystkimi akcesoriami wyszlo nam 4tys zl bez paru zlotowek teraz musimy tylko dokupic podnozek dla starszej I zastanawiam sie czy kupic kokon dla noworodka czy gondole no I nowy kolor budki.
Kocham next ! :D
 
Do góry