reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

po pierwsze: dziękuję za życzenia i Ewcia, Tobie też uściski urodzinowe :) byliśmy wczoraj w knajpce Jeff's, gdzie dają amerykańskie jedzenie :) a potem w IKEI, w Lidlu (kupiłam komplet koszulek niemowlęcych) i u mamy A.

co do USG, to nie wiem, ale skoro do tej pory nie wykryto żadnych negatywnych wpływów na dzieci, to chyba zaufam (;
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witajcie z rana!!!! u nas burza śnieżna....ale piękny widok przez okno!!!!
karolina, ja pisałam o tym, ze miałam prenatalne za free ze względu na poronienie.... gin wypisał mi skierowanie, musiałam zabrać ze sobą wypis ze szpitala i to wszystko....dowiedziałam sie tego leżąc w szpitalu,że właśnie w następnej ciąży po poronieniu po prostu jest to za darmo-w specjalistycznym gabinecie, który ma podpisany kontrakt z NFZtem i dotyczy to prenatalnych jak i połówkowych, tylko przy połówkowym chcąc 3D trzeba 100,00 PLN dopłacić. A....i wiek ani ilość porodów mi ma znaczenia.
A co do wagi....każda z nas coś ma....ja muszę bardzo uważać na to co jem....niestety w każdej ciąży na początku waga jak szalona idzie u mnie do góry.
 
A jak z zachciankami ? Macie jakieś? Bo ja od jakiegoś czasu wcinałabym bez przerwy pomidory ze szczypiorkiem mmm pychotka:tak::-D

zazdroszczę zdrowych zachcianek mi jak już coś się zachce to albo lody albo frytki albo pizza:-D

a jakie jesz pomidorki z marketu? ja ostatnio kupiłam paprykę pomidory i ogórki no i nie mogę wszystko smakuje jak plastik fantastik:-D co innego latem mamy własny ogródek i takie pomidorki prosto z krzaczka ogrzane słoneczkiem mmmmm pycha:tak:

co do wagi to ja szczupła byłam gdzieś do 22 urodzin wtedy warzyłam około 50kg przy 163 potem razem z moim P się rozpasliśmy najwięcej raz miałam na wadze 64 i się czułąm jak gruba foczka :-D teraz jest 62 ale nie widać tak po mnie wszystko chyba w brzuszek poszło ............

p.s i u mnie biało za oknem
 
Witam,czytam na bieżąco tylko jakoś weny brak na pisanie:zawstydzona/y:
Monia fajny psiak,oby szybciutko poszedł wam trening czystości dla Mnie najgorszy etap posiadania psa.Fajnie że w nowym miejscu tak przyjemnie,nas otaczają emeryci,więc były już akcję z pretensjami np o za głośne zamykanie drzwi itp:-DOLEWAM:-p
Najlepszego wczorajszym solenizantką!!!!
Ja Mam wizyty co miesiąc,teraz w czwartek 12 o 16.30:-),też z usg ale krótkim więc się nie martwię o wpływ na dziecia, długie będzie w marcu na połówkowym pewnie w szpitalu bo spec przyjeżdża z rzeszowa i mi dzieciola dokładnie sprawdzą.Wypycha się na potęgę zwłaszcza z lewej strony mąż już nawet widział bo mi górki na brzuchu tworzy,słodkie to.Co do wagi to u mnie stoi na razie 65 przy wzroście 165 więc bez szału i oby za dużo nie było.Poszło na szczęście w cycki i brzuch!!Śniegu napadało aż się ruszać nigdzie nie chce,wczoraj zabraliśmy córę na salę zabaw to tyle dzieci było,tak się zabawiła że była wpadka siuśkowa:dry:A ja nie przygotowana bo nam się to dłuuugo nie zdarzało,dobrze że autem byliśmy.
ach i więcej nie pamiętam co miałam napisać ;*
 
Witam późnym rankiem :p

U nas też ciągle biało, mi się marzy kulig i kiełbaski z ogniska, dziś idealna pogoda, to męża wywiało ehhh :p co do zachcianek to ja mam nie za często, ale za to dziwne :p ostatnio miałam fazę na mentos owocowe, to kupiłam i zjadłam sama wczoraj cały ten rulonik, ponad 10 sztuk :p aż mnie zasłodziło, kilka dni temu miałam silną chęć na sałatkę z ogórka kiszonego, cebulki i jajka z łyżką oliwy i dużą ilością pieprzu i opyliłam stertę bez niczego na obiad :p a czasem takie chwilowe mam zachcianki na słodkie, ale staram się ich unikać bo bieda będzie :p już i tak mam chyba z 4-5 kg na plusie od początku, w zależności od pory dnia :O a to połowa dopiero :p
 
Buziczki urodzinowe dla Olgi I Ewci :*

Zazdroszcze Wam usg co wyzyte ja przez cala ciaze bede miec tylko 2 tak samo jak z Alcia chyba, ze jest cos nie tak to wysylaja na wiecej. Ale chociaz na kazdej wizycie z polozna mozna posluchac serduszka :) I jestem tez spokojniejsza bo od okolo 2 tyg czyje ruchy I sa z dnia na dzien wyrazniejsze :)
Nigdy nie mialam problemow z nadwaga ale bardzo latwo jest mi przytyc wiec musialam sie w miare pilnowac plus cwiczenia. Teraz waze 58 startowalam z 63 przy wzrosicie 170 ale bardzo szybko nadrabiam jem za hmmm 3 I dla 3 :D
Dzis w koncu wolne :D

Goosiaczek Enter przeslijcie nam troche sniegu ;)

Ewczis super, ze bal sie udal :) fajnie jest wyjsc do ludzi I odchamic sie troche ;)

Madziula zachcianki jak u mnie :D wlasnie koncze loda rozka bo ala juz nie chce mamy brzuszek to taki smietnik ale ktosiowi smakuje bo sie wiercie niemilosiernie hehe

Ewelak milego wypoczynku wcale nie zazdroscimy :p
 
kornelia jak masz taką zachciankę to ci kiełbaskę z ogniska za parę godzin przywiozę :) Właśnie się zbieramy. Śniegu coraz mniej, wieje dosyć mocno, ale co to dla nas :) Miłego popołudnia.
 
reklama
Cześć Wam w niedziele, u nas mroźno choć słonecznie bardzo, fajnie po ostatnich szarych dniach miła odmiana :)

Zachcianki? U mnie nie istnieją.... Czasem coś "za mną chodzi" ale nie bardziej niż przed ciążą.
Waga? U mnie na starcie 55, tydzień temu było kilo wiecej, teraz nawet nie wiem. mam strach na wagę wejść. Obiecałam sobie jednak że od września chcę wziąć się za siebie, więcej ciąży nie planuje a potem z wiekiem już bedzie tylko ciężej. Mam nadzieje że dzidzia da mamie większą chwilę i będę umiała się dobrze zorganizować
 
Do góry