reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Moje kochane. powiedzie co ja mam robić do jakiego lekarza mam się zgłosić. Dzisiaj pilnowalam siostrzeniecow i jak chciałam wstać z fotela to nie mogłam stanąć na prawą nogę tak mnie bolało prawe biodro ze na czworaka poszłam do kuchni... I jak młody zrobił mi herbatę a to z jakieś 10 min minęło nie przeszło a wręcz gorzej się zrobiło. co ja chciałam się wstać to coraz to gorszy ból mi towarzyszył i nie wiem co to było....Juz nie pierwszy raz to się zdarzyło...
 
reklama
Ewcia do ortopedy... Bole stawow wskazuja na ortopede ale moze i neurolog bedzie potrzebny jezeli to nie sa bole kostno-stawowo-miesniowe... Zacznij od ortopedy, pamietaj przy rejestracji zaznaczyc, ze to bardzo nagly bol i ze jestes w ciazy :)
 
Ewcia ale ginekolog na biodro nic Ci nie da.... A korzonki to bardziej w posladku bola niz w biodrze ponoc. Nie wiem, ja nie mialam, ale tak znajoma opowiadala. No i korzonki nie przejda Ci w 15 minut. Moim zdaniem czym szybciej pojdziesz do ortopedy tym lepiej.
 
Ewa powiedz o tym swojemu lekarzowi prowadzącemu ciążę może coś Ci na ten ból poradzi .. da jakieś skierowanie na cito..
Ja mam też problemy z chodzeniem ale to przez nocne skurcze nóg , czuję że nie komfortowo mi się chodzi..
Do tego ból nerek tak jakby kolka..
 
Moje kochane. powiedzie co ja mam robić do jakiego lekarza mam się zgłosić. Dzisiaj pilnowalam siostrzeniecow i jak chciałam wstać z fotela to nie mogłam stanąć na prawą nogę tak mnie bolało prawe biodro ze na czworaka poszłam do kuchni... I jak młody zrobił mi herbatę a to z jakieś 10 min minęło nie przeszło a wręcz gorzej się zrobiło. co ja chciałam się wstać to coraz to gorszy ból mi towarzyszył i nie wiem co to było....Juz nie pierwszy raz to się zdarzyło...
A ten ból występuje jak próbujesz chodzić czy jak leżysz i się nie ruszasz to też boli? Pewnie też bym pomyślała ortopedzie, ewentualnie o rodzinnym, żeby się skonsultować.
 
Jeśli boli podczas ruchu i w biodrze to bym też najpierw spytała ortopedy :) Korzonki raz miałam, to akurat w tym miejscu gdzie plecy zmieniają swą szlachetna nazwę boli :p ale też nie do wytrzymania ból.... lekarz mi dał wtedy takie silne leki, które powodowały rozstrój żołądka, i do toalety musiałam ganiać co chwila, a każdy ruch sprawiał ogromny ból, stawiałam kroki z pomocą czyjąś lub jakoś prawie w pół zgięta i łzy ciurkiem leciały :p teraz się śmieję, ale nikomu nie życzę takiego zapalenia :p

Co do ciążowych bóli, to mnie bolą mięśnie w pośladku jak wstanę z leżenia, a mój Bąbel ostatnio siedzi strasznie nisko, i ciągle mi uciska pęcherz, a wczoraj chyba jakiś nerw, bo całą noga mnie bolała od pachwiny aż do stopy.... ach te uroki ciąży :laugh2:
 
Jak próbuje wstać, jak stoję i czuje ten ból to sam mnie łamie na podłogę nigdy mnie tak nie bolało... Ale boli mnie bardzo delikatnie jak leżę... A może temu tak mam bo mam bardzo wąskie biodra.. Juz sama nie wiem.. Pujde jutro do rodzinnej po skierowanie do ortopedy...
 
Ewcia idz do rodzinnego po skierowanie tylko zaznacz, ze jestes w ciazy i to straszny bol itd, zeby Ci pilne wpisala na skierowanie a i przy rejestracji do ortopedy powiedz, ze w ciazy jestes. Kunda pisala wczesniej, ze dzieki temu wczesniej jej okuliste zapisali :) Wiec moze i z ortopeda sie uda.
 
reklama
Pójdę i powiem jutro mojej rodzinnej bo teraz z pozycji leżącej, usiadłam i czuje jak boli jak leżę to nie czuje... Aż się boje...Ze coś może być nie tak...
 
Do góry