reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Hahaha, Monia jakie nocne, a w zasadzie już poranne poematy:)
Jeżeli chodzi o golfa to przyjrzyj mu się dokładnie i coś na pewno zdecydujesz:) My mamy vw caddy, ma wielki bagażnik i to jest cudowne:) Przy drugim małym dziecku nie dochodzi w sumie dużo więcej rzeczy, jak zabieramy na działkę nasze walizy, łóżeczko turystyczne, przyczepkę rowerową, pościel to wszystko ładnie wchodzi, nic nie trzeba upychać:) Ale jak na wakacjach wypożyczyliśmy opel meriva, nie mieliśmy łóżeczka, a wózek był parasolką to się jakoś upchaliśmy:)

Thriade - Przy Hashimoto bardzo często jest podwyższony cholesterol. A robiłaś i zły i dobry, bo podobno najważniejszy jest ich stosunek.
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam pytanie do tych co mają problemy z tarczyca. Wczoraj odebrałam wyniki na ft4,anty TPO oraz na anty TP. Ft4 chyba w normie bo 0,86, ale reszta mnie przeraża :eek: bo strasznie podwyższona anty tpo 92,76; anty TP 159,7. Wie może któraś z dziewczyn co się z tym wiąże?
W pierwszej ciąży miałam niedoczynność tarczycy ale po urodzeniu wyniki miałam dobre.
 
ewczis Daj znać czy dostałaś skierowanie i na kiedy...

monia Ale naprodukowałaś;-) Mnie dzisiaj Zosia obudziła o 5, ale na szczęście jeszcze zasnęłyśmy.
Położyłam się o 2, bo robiliśmy takie mini przyjęcie niespodziankę dla naszej przyjaciółki. Było śmiesznie, bo była Zosia, ja, B. i solenizantka:-) Ale niespodzianka się udała- był tort, świeczki, balony, trąbki...:-D

W ogóle to jedziemy niedługo do Konina, bo B. ma coś do załatwienia i przy okazji odwiedzimy znajomego, który jest ginekologiem. Sam zaproponował, że chciałby podejrzeć maleństwo, więc absolutnie nie miałam nic przeciwko temu:-D Także o 12.30 zobaczę (mam nadzieję) Hanulkę:-D:-D:-D
 
Pójdę i powiem jutro mojej rodzinnej bo teraz z pozycji leżącej, usiadłam i czuje jak boli jak leżę to nie czuje... Aż się boje...Ze coś może być nie tak...

prawdopodobnie dziecko uciska na nerw przez który przechodzi rwa kulszowa, czy jakoś tak, stąd też się biorą bóle w dole pleców, które ludzie często mylą z bólem nerek (właśnie przez to przechodzę, więc wiem co mówię). ten ból od ucisku na nerw promieniuje w dół lub w górę, często na całą nogę i biodro. niestety poza lekkimi masażami niewiele da się z tym zrobić /:
 
cześć dziewczyny!
monia ale się rozpisałaś :-) ja juz ponad rok też śmigam na obcasach szpilkach min 5cm a szpileczki 13cm.. ale teraz zrezygnowałam zostały mi tylko kozaki 5cm ale od wiosny wskoczę w baletki :)

ja mam wizytę dopiero 16go więc jeszcze sobie poczekam nim moje szczęście zobacze..
ja miałam koszmarna noc, dzieci co chwile wstawały, a Krystianowi na dodatek ostatni ząbek wychodzi na dole i wogóle kiepsko spi i mówi że boli.. Biedne dziecko późno zaczął ząbkować więc teraz bardziej go męczy..

u nas dzisiaj piękne słoneczko dodaje pozytywnej energii :-)
 
ja wizytę u swojego gina mam 17, a USG połówkowe 23 i tym razem w końcu idzie ze mną A.! :) niestety nie może ze mną latać co miesiąc, ale na połówkowe specjalnie wziął wolne, żeby obejrzeć potomka :DD

a, no i w sobotę mam urodziny, A. już zarezerwował miejsce w jakiejś knajpce i ma dla mnie prezenty, plus wybrał ciasto, które upiecze (taka nasza tradycja pieczenia sobie nawzajem tortów). nie mogę się doczekać :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Basica - podwyższone przeciwciała przeciwtarczycowe świadczą o chorobie autoimmunologicznej najpewniej Hashimoto. Jak bardzo podwyższone to już nie ma większego znaczenia. Jeżeli norma dla ft4 jest 0,4-4, a nie wiem, bo nie napisałaś, to jest bardzo niski wynik i od razu powinnaś zacząć łykać tyroksynę np. w postaci Euthyroxu. A TSH i FT3 nie badałaś?
 
reklama
Monia - ja sobie tak myślę, że oni się starają o to odszkodowanie nie dlatego, że chcą kasy, tylko żeby się zemścić na winnych swojego nieszczęścia, ukarać ich, moim zdaniem to normalne uczucia w takiej sytuacji, choć pewnie nie odczuwa ich każdy i niektóre aspekty tego działania na pewno mogą gorszyć.

Podziwiam Cię za te szpilki i obcasy! Ja mam problemy z kręgosłupem i 173 cm, więc rzadko zakładam, ale uwielbiam. Przy małych dzieciach to już w ogóle ciężko, jak trzeba ich ciągle na ręce brać:)
 
Do góry