reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Jeśli dobrze zrozumiałam na "na górze" tz ty na górze ;) więc wiesz i tak masz lepiej bo ja mogę być tylko na dole ;)



He he,nie no ja też mysle "pod" ale góra dół w sensie góra łóżka i dół łóżka,albo coś bardziej ze on ma z nim bezpośredni kontakt a ja tam na górze o tym nie myślę...zresztą kto zrozumie faceta...próbowałam go wytłumaczyć tylko i juz wszystko zagmatwalam :-D :-o :-D
 
reklama
Gratuluje Angi!

Blachsilk zaraz zobacze co z tym tematem wyprawki ;/ A co do dodania nasteonego tematu to dobry pomysl :) Zreszta kazdy moze otworzyc nowy temat, byle by sie nie dublowaly ;)

Michasia ja tam wole nie wiedziec co dla nas jest pod a co nad :p hahaha zakrecilas dziewczyno, ze hej! ;) Ale z facetami to juz tak jest :p

Moj mi zakazal zamowic wyprawke dla psa, pojechal odebrac paczke i pyta mnie co takie ciezeki... Pewnie dlatego, ze sam mi kazal zamowic samej karmy prawie 20kg ;)

A ja juz w domu i pakowac chyba powinnam sie zaczac...
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny!
byliśmy dzisiaj odwiedzić dziadków i jestem zaskoczona tak złym stanem dziadka.. byłam dwa tygodnie temu to jeszcze chodził a teraz już tylko leżał i wszystko go bolało.. wyników jeszcze nie ma bo maszyna sie popsuła.. poprostu mam załamkę.. mam nadzieję że wyzdrowieje..

ja z moim mężem też rzadziej sie kochamy niż przed ciążą średnio raz na tydzień.. czekam aż to się zmieni bo kiedyś byliśmy bardzo aktywni..
 
Ups, teraz uruchomiłam laptopa, chciałam wam podać linki do allegro a tu bach niema tematu o wyprawce. Więc Monia, muszę zmienić poranne zdanie :-)
 
reklama
Dziewczyny czy wy dzisiaj też macie taki stan śpiączki? Normalnie zasnęła bym z głową na blacie :/ Kawy się już nie opłaca pić ehh sama nie wiem jak się rozbudzić :/
 
Do góry