reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Tak tak to jest drugie badanie genetyczne dlatego pytam kiedy się dziewczęta wybieracie .
Mi dziś stuknął 16 tydzień :-) byle do przodu .. Ja tak myślałam że wybiorę się prywatnie na to usg po 20 tygodniu czyli w okolicach 20 lutego :-) muszę tylko się umówić u nas koszt tych badań wynosi 200 zł z zdjęciami 4 d i płytką .. moja znajoma mi mówiła że już wtedy pięknie widać buziolkę dzidzi :-D taka jestem ciekawa do kogo będzie podobny nasz bobasek no i czy rzeczywiście będzie to chłopczyk :tak: bo w 12 tygodniu na dobrym sprzęcie moja lekarka to potwierdziła a we wtorek nie chciał nam się pokazać :-p
 
Ja na połówkowe wybieram się w 19t 5d, już się umówiłam - chyba potwierdzą już wtedy płeć nie? Dziś miałam wizytę, pobrana cytologia, nic nie czułam. Szyjka ponoć ok. Mam oprócz PregnaPlus brać jeszcze Pregna DHA. Waga ani drgnęła na plus czy na minus.. ale mam trochę tłuszczyku więc sobie tłumaczę, że po prostu więcej organizm nie musi gromadzić a dzidzia przeciez teraz waży tyle co nic. Następna wizyta za ok 4 tygodnie, mam zrobić morfologię, mocz i toxo. Będę też robić TSH bo mam wizytę u endokrynolog też tak jakoś za 4 tyg. Za tydzień idę na usg piersi, na szczęście już tak nie bolą i mam nadzieję, że wytrzymam badanie.
 
ewczis szczerze nie polecam mieszkania z teściami - szczególnie jak masz taką "zołzę" my właśnie szukamy mieszkania żeby się wyprowadzić. Wieczne "wpiep*szanie" sie choć i tak ja sobie dużo nie daje, tak samo remont, a po co to, to jest jeszcze dobre itp. masakra wole na ok 50 m2 mieszkać w 4 niż tu dalej z nią!
karolina nie mam pojecia ale wy gnacie z tymi badaniami, ja pod koniec lipca - wiec o m-c za tobą, no chyba , że maluszek jak starszy brat wyjdzie szybciej ;-)
ja mam wizytę w środę, zobaczymy co mi powie na tę przezierność...
 
Monia dokładnie chcemy.. Ale jest tak dużo do zrobienia tu ze aż się boje... Bo trzeba zrobić centralne... Bo tylko piece kaflowe są.. I muszę się dowiedzieć czy dotacja unijna tu jest na rozebranie tego i na nowe centralne bo słyszałam że jest a właśnie jest problem z teściowa bo po co szkoda pieniędzy itp... Okna powymieniac trzeba góra to do kompletnego remontu bo tam też chce mieć łazienkę a tam nie ma więc... Zobaczymy jak to będzie... Musi się udać...
Ewcia to jak tam taki mega remont to ja nie wiem czy nie taniej bedzie cos kupic malego...
 
Serio. Moj tata jak powaznie chorowal to zaprzyjazniony prof. medycy nam podsunal ta metode i o dziwo dzialala.

ja bym się bała. przecież żelazo w gwoździach to nie jest to samo, co suplementowane lub w jedzeniu. przyswajanie witamin wymaga nośników organicznych, w przypadku żelaza są to cytrusy i zielone warzywa. no i ile to ma bakterii (nawet po wygotowaniu w nocny się namnażają). więcej żelaza organizm przyswoi z tabletek niż z jedzenia, tak jest w przypadku wielu pierwiastków.
 
Ja też bym nie zaryzykowała :p nie każdy to lubi, ale ja np. jem wątróbkę i szpinak i buraki i pomaga najlepiej :p no a jak bardzo niski poziom to tabletki....
 
Kornelia watrobki w ciazy nie powinno sie jesc ze wzgledu na toksyny i witamine A. PRODUKTY absolutnie ZAKAZANE w CIĄŻY! ZOBACZ, czego nie wolno ci jeść - MjakMama24.pl

Pani Olgo ciesze sie, ze ma Pani wieksze doswiadczenie i wiedze niz ceniony w Polsce i na Swiecie profesor medycyny.
No tak biorac pod uwage, ze to bliski przyjaciel moich rodzicow, prawie rodzina to na 100% probowal tak otruc mojego tate,... Po prostu nic nie pomagalo a ta metoda z jablkiem i gwozdziami okazala sie skuteczna.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry