reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
No właśnie też idę w poniedziałek, tylko zastanawiam się czy rano nie pójść zrobić ponownie badania w szpitalu bo tamte robiłam w przychodni i są tak mało opisane.

ogolnie ja powtarzalam moje badanie moczu bo poprzednie mialam duzo gorsze;p robilam w srode a nastepne zrobilam w piatek i wyszlo lepsze tylko pojawily sie ketony slad krwi i cos tam jeszcze ale chyba nie jest nic groznego. wiec jak masz mozliwosc to powtorz:)
 
Witaj Evo :) Ja tez jestem nowa... Od wczoraj tu jestem, ale jest bardzo przyjemnie i na pewno dobrze sie bedziesz tu czula :)
Napisz cos wiecej o sobie i o swoim dzidziusiu :)

Hej :)
W ciążę zaszłam w okolicach 1.11 bo wtedy miałam akurat owulację :-) Mimo że święto smutne, to jednak owulacja okazała się szczęśliwa. Test ciążowy zrobiłam dopiero po 3-4 dniach spóźniającej się miesiączki, bo bałam się wcześniej (a nuż by jeszcze nie wyszedł).
Teraz jestem po badaniach prenatalnych, które wyszły pomyślnie. Zapomniałam zapytać lekarki o płec dziecka, ale w sumie nie wiem czy to jeszcze nie było za wcześnie (12 tydzień i 4 dzień) ;) Kolejne USG mam za około 3 tygodnie, więc może wtedy się dowiem czy chłopczyk czy dziewczynka :-)
Pozdrawiam wszystkie forumowiczki
 
Eva to zalezy jak dziecko sie polozy i czy fika w czasie badania i najwazniejsze ktory tydzien rozwojowo, bo wiadomo, ze nasze tygodnie nie sa idealnie zgodne co do dnia z tygodniami rozwojowymi :) Ponoc latwiej w tych tygiodniach ciazy stwierdzic trafnie, ze to chlopiec niz ze dziewczynka. Nasz najprowdopodnije synus sie tak pieknie ulozyl, ze wszystko sobie zobaczylismy ;) Ale pewnie wiedzial, ze tatus bardzo liczy, ze zobaczymy jego klejnoty :p hihi

Eva super, ze badania prenatalne wyszly dobrze :)
 
reklama
Cześć lipcóweczki :-)

Mam pytanie w którym tygodniu wybieracie się na Usg Połówkowe ??

Polówkowe robi się między 18-22tc
A ja qurcze teraz będę na kolejnej wizycie miała 17tc

Ewiczis boże co za babol,odbiera Ci całą radość cieszenia się ciążą... A co Twój men na to?
 
Do góry