reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

czy któraś z was miała może w wynikach badania krwi w MPV obniżone limfocyty i podwyższone neutrocyty?

ja mam limfocyty obnizone a neurofile podwyzszone ale w internecie czytalam ze to raczej nic groznego.. uroki ciazy bo w ciazy morfologia nigdy nie wyjdzie ok. mam tez obnizone eozynofile.

angi ja mam wizyte w poniedzialek:)
 
reklama
ja mam limfocyty obnizone a neurofile podwyzszone ale w internecie czytalam ze to raczej nic groznego.. uroki ciazy bo w ciazy morfologia nigdy nie wyjdzie ok. mam tez obnizone eozynofile.

angi ja mam wizyte w poniedzialek:)

trochę mnie uspokoiłaś, dzięki. mam wizytę dopiero we wtorek /:
 
trochę mnie uspokoiłaś, dzięki. mam wizytę dopiero we wtorek /:

tzn ja lekarzem nie jestem:* i nie mam obnizonego tego mpv.. ale wizyte mam w poniedzialek wiec zobacze co mi lekarka powie ale pewnie nawet sie tym nie przejmie bo pamietam moja poprzednia morfologie tez nie byla super ale lekarka powiedziala z nic sie nie dzieje:)
a duzy masz spadek mpv? a ilosc plytek ile masz?
 
Cześć dziewczyny. Dawno się nie odzywałam, ale miałam trochę problemów na szczęście nie z dzieckiem. Pewnie nie nadrobię zaległości.

Witam wszystkie nowe mamusie.
My mamy 5 letniego labradora znajdę, ktoś go zostawił w lesie przy ruchliwej drodze więc go przygarnęliśmy. Jest prześmieszny:-)

Pani.Olga ja też mam obniżone MPV i kilka innych w tym hemoglobinę i erytrocyty, ale idę w poniedziałek do lekarza i wszystkiego się dowiem.

Miłego dnia dla lipcóweczek.
 
Hej dziewczynki. musze się wyzalic bo tylko usiąść i beczec. Co mego M matka wymyśliła. Tragedia.
Zacznę od początku. Przywiozła wózek na wioskę bo tu jest bardzo dużo miejsca dla niego, po prałam wszystkie pokrowce materacyk z gondoli i futerał z fotelika bo wszystko smierdzialo kurzem jak stało...A ona do mnie że trzeba go wynieść na strych żeby tego wózka nikt nie zobaczył i najlepiej żebym nie mówiła ze jest jestem w ciąży... Jak i tak wszyscy znajomi wiedzą że jestem w ciąży.. Boże te ludzie starej daty... Tak mi podgotowala ciśnienie... I jeszcze żebym się ubierala luźno żeby nie było widać brzuszka.. Bo jeszcze tu w rodzinie jest wnuczka jej w ciazy i ma na maj i babka zmusiła ja do ślubu a mnie próbowali a nie dali rady.... He he.. I nie wiem co mam myśleć...
 
cześć mamuśki!
znowu miałam przerwę w pisaniu, ale przy pracy, obowiązkach domowych, starszaku jakoś mi ciężko znaleźć chwilkę na forum:zawstydzona/y:
u mnie wszystko w porządku, trochę więcej bóli mi się pojawiło po pierwszym trymestrze, ale byłam wczoraj na wizycie i z dzidzią wszystko w porządku.
na wczorajszej wizycie lekarz nie miał żadnych wątpliwości że będzie na 100% chłopak. cieszę się bardzo, co prawda po córce mam masę ciuszków, ale fajnie że będzie parka i mąż zadowolony:-)

zdrówka dla wszystkich chorowitków!!!
 
Hej dziewczynki. musze się wyzalic bo tylko usiąść i beczec. Co mego M matka wymyśliła. Tragedia.
Zacznę od początku. Przywiozła wózek na wioskę bo tu jest bardzo dużo miejsca dla niego, po prałam wszystkie pokrowce materacyk z gondoli i futerał z fotelika bo wszystko smierdzialo kurzem jak stało...A ona do mnie że trzeba go wynieść na strych żeby tego wózka nikt nie zobaczył i najlepiej żebym nie mówiła ze jest jestem w ciąży... Jak i tak wszyscy znajomi wiedzą że jestem w ciąży.. Boże te ludzie starej daty... Tak mi podgotowala ciśnienie... I jeszcze żebym się ubierala luźno żeby nie było widać brzuszka.. Bo jeszcze tu w rodzinie jest wnuczka jej w ciazy i ma na maj i babka zmusiła ja do ślubu a mnie próbowali a nie dali rady.... He he.. I nie wiem co mam myśleć...

wez sie nie przejmuj.. co to masz sie wstydzic ze jestes w ciazy no sory kochasz swojego chlopaka kochasz malenstwo wiec olej... ja z moim chlopakiem tez nie mamy slubu ale my planowalismy slub za jakis czas i moze wezmiemy cywilny ale tak to nikt nas do tego nie zmuszal ani nie gadal. to jest Wasza sprawa.. naprawde nie ma co sie przejmowac tacy ludzie zawsze sie znajda!:*
 
wez sie nie przejmuj.. co to masz sie wstydzic ze jestes w ciazy no sory kochasz swojego chlopaka kochasz malenstwo wiec olej... ja z moim chlopakiem tez nie mamy slubu ale my planowalismy slub za jakis czas i moze wezmiemy cywilny ale tak to nikt nas do tego nie zmuszal ani nie gadal. to jest Wasza sprawa.. naprawde nie ma co sie przejmowac tacy ludzie zawsze sie znajda!:*

Aż mi łzy poplynely... Bo tak się zachowała jak by nie chciała wnuczka lub wnuczki...Ale nie biorę Do głowy tylko poczułam się nic nie warta...
 
Aż mi łzy poplynely... Bo tak się zachowała jak by nie chciała wnuczka lub wnuczki...Ale nie biorę Do głowy tylko poczułam się nic nie warta...

wiem ze poczulas sie zle ale nie przejmuj sie nia.. olej skoro tak podchodzi do sprawy to skoro zachowuje sie tak jakby nie chciala to wez ja odizoluj od Ciebie i dziecka.. pogadaj z chlopakiem i powiedz o tym... bo to nie wplywa na Ciebie i dziecko dobrze a nie daj boze nerwy zaszkodza Ci i maluszkowi.. niech powie matce aby nie wtracala nosa w nie swoje sprawy bo teraz Ty i dziecko jestescie najwazniejsi..
 
reklama
a duzy masz spadek mpv? a ilosc plytek ile masz?

MPV mam w normie, mam obniżony % neutrocytów i limfocytów, źle spojrzałam. wyczytałam, że to podobno oznacza infekcję wirusową i zastanawiam się, czy to może być powiązane z badaniem moczu (bo mam erytrocyty i limfocyty w moczu, czyli jakąś infekcję...).
 
Do góry