reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Mili tez tak planuje z tym wachaniem rzczy a pozniej dziecka... Ale troche sie bardziej boje reakcji yorka... To nie sa psy, ktore kochaja dzieci.... Wlasnie dlatego sie na bulka zdecydowalismy, bo swietnie z dziecmi sobie daja rade, tak jak pisalas, dziecko palec do oka, dziabnie psa w ucho a pies nic... :) no i troche licze, ze yorka do pionu ustawi wobec dziecka ;) jedno i drugie terier, wiec charakterne potworki, ale domu bez psa to ja sobie nie wyobrazam.
Ale dziekuje za rade o mowieniu psiakom o dziecku, bo na to nie wpadlam...

Ja też mam yorka wiec wiem jak reaguje jest pisklowa wredna wtedy zazdrosna mega ze nie zwracam na nią uwagi...tu na zdjęciu jest mega zarośnięte...
 

Załączniki

  • 1421437149045.jpg
    1421437149045.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 36
reklama

Załączniki

  • IMG_2647.jpg
    IMG_2647.jpg
    49,9 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC01260.jpg
    DSC01260.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 43
  • 1506517_10205799965667114_2233292673802836312_n.jpg
    1506517_10205799965667114_2233292673802836312_n.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 41
Mili bardzo sie ciesze, ze z maluszkiem wszystko dobrze i mozesz juz spokojnie spac :) Mili to Ty caly zwierzyniec mialas ;)

Angi ja dzisiaj mam ochote na smazony makaron z twarogiem i tez zaraz lece do kuchni sobie robic.

ps. nie na temat, jak mi dacie opr, karnie i pokornie przyjme, ale czy ktos ma kuchenke gazowa z elektrycznym piekarnikiem wolnostojaca? Musze kupic i nie mam pojecia jakiej firmy... Zawsze w domu mialam w zabudowe.
Odwdziecze sie doswiadczeniem lodowkowym ;)

ja mam mastercook o taki
[h=3]Mastercook KGE 3490 X FUTURE[/h]http://**********/mastercook-kge-3490-x-future-t.html
od 5 lat i baaaardzo sobie chwale

piszecie o ruchach - mi sie wydaje że czasem czuję takie lekkie wypychanie sie. Ale spoko z Matim poczułam go ok 16-17 tydz ciąży jak sobie leżałam wieczorkiem takie jakby bąbelki w dole brzucha ;-) ponoć w kolejnej ciąże mozna poczuc szybciej. Z tym, ze Mati był bardzo żywy jako płód , a to maleństwo bardzo spokojne - piszę o USG :-)

jeślichodzi o psiaki mieszkamy póki co z teściami i oni mają małego kundelka, a moi rodzice mają kundelak pomieszanego z labradorem - go go przyniosłam bo ktoś go bezczelnie wyrzucił tam gdzie pracuje, wychudzona była i z przepukliną, wyleczyliśmy ja a ja sie za 3 m-ce przeprowadziłam po slubie do męża :-)
oba pieski zareagowały super. Maja - ta u rodziców jest super, jak Mati już ja wyczerpie to wstanie, otrzepie sie i idzie sobie do kata albo chce na podwórko ;-)
 
Nie doczytałam, ale....

Mili trzymam mocno kciuki. Melduj co i jak.

Monia ja mam syna z lipca i pierwsze Święta BN robiliśmy właśnie u nas w domu (mieszkaniu 3-pokojowym). Było kilkanaście osób i uważam to za rewelacyjne rozwiązanie. Wszystko miałam na miejscu - rzeczy do karmienia (rogal), matę edukacyjną, przewijaki, zabawki itp. Nie trzeba było tego nigdzie wozić. Mąż z moją mamą ogarniali gości i całą wigilię, a ja małego. Wigilia była chyba na 16.30 i nikt nie musiał uciekać do domu, ani my nie musieliśmy szybko wychodzić, bo już trzeba kąpać (bardzo pilnowaliśmy godziny kąpieli i usypiania - zresztą do dzisiaj). P prostu rodzinka się samam zabawiała, a my wykąpaliśmy małego a potem ja go poszłam usypiać. On spał a my posiedzieliśmy do nocy. Bardzo miło wspominam te Święta i naprawdę polecam takie rozwiązanie.

My mamy labradorkę, wzięłąm ją w 5. miesiącu ciąży. Istna ostoja spokoju, bawią się razem świetnie, a ze spacrami nie ma problemów, bo chodzi bez smyczy.
Niestety moje doświadczenie zawodowe mówi mi, że Yorki to są TERRIERY w "najlepszym" wydaniu i niestety nie mozna im ufać. Podpisałaby się pod wszystkimi powyższymi radami, ale przede wszystkim poźniej natychmiastowa korekcja nieporządanych zachowań.
Z fajnych rad, które dostałam to jeszcze, żeby wracając ze szpitala z noworodkiem pies wyszedł z domu i wrócił jak już maluszek będzie w środku (żeby maluch był już na "psim" terenie). U nas odbyło się to tak, że mąż poczekał z małym przy aucie, a ja poszłam po psa. Dałem jej nową zabawkę i się chwilę pobawiłyśmy, a oni w tym czasie poszli do domu. Potem my wróciłyśmy.
Znajomi mają bulterriera i małe dziecko-super się sprawdza.

Zapomniałabym, po wizycie jesteśmy, po prenatalnych. Wszystko w normie, wyniki krwi za tydzień i wszystko wskazuje, że będzie drugi chłopak :) W odróżnieniu od starszego brata, młodsza dzidzia była super spokojna przy badaniu i dr szybko wszystko pomierzył i pooglądał.
 
Ostatnia edycja:
właśnie zobaczyłam wyniki badania moczu i mam leukocyty i erytrocyty /: wcześniej wszystko dobrze, a tu bum. mam wizytę we wtorek, więc pewnie przepisze coś na infekcje /:
 
Gurek to gratulacje! Super, ze dobre wyniki badan :)
Wlasnie tez licze, ze bulek bedzie dobrze zyl, wlasciwie zyla bo to ona z dzieckiem ;) Bardziej sie boje o reakcje yorka....

Gurek Mili pisala, ze wszystko ok.

Pani Olgo trzymam kciuki, zeby nie bylo nic powaznego!
 
Przeczytałam mojego "Jedwabnika" super :))) I jestem pewna, że będzie kolejna część z tymi bohaterami :D mam tylko nadzieję że ostatnia ona będzie lub góra przed ostatnia, bo chodź fajnie się czyta to nie wyobrażam sobie 10 różnych historii a nie wyjaśnionego czegoś ;) nie powiem czego by wam nie psuć czytania ;)
 
Angi to tu grupa ksiazki jest? To ja tez sie zapisuje! Polykam ksiazki, uwielbiam Cobena, Browna, Weisberger, Giffin a i sporo takich jednorazowych autorow czytam ;) Kocham! Zreszta my oboje ksiazki polykamy...
 
reklama
Do góry