reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Mili bardzo sie ciesze, ze z maluszkiem wszystko dobrze i mozesz juz spokojnie spac :) Mili to Ty caly zwierzyniec mialas ;)

Angi ja dzisiaj mam ochote na smazony makaron z twarogiem i tez zaraz lece do kuchni sobie robic.

ps. nie na temat, jak mi dacie opr, karnie i pokornie przyjme, ale czy ktos ma kuchenke gazowa z elektrycznym piekarnikiem wolnostojaca? Musze kupic i nie mam pojecia jakiej firmy... Zawsze w domu mialam w zabudowe.
Odwdziecze sie doswiadczeniem lodowkowym ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rudzielce razem :) Taka piekna byla :)
 

Załączniki

  • 1421427308510.jpg
    1421427308510.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 30
  • 1421427320945.jpg
    1421427320945.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 34
Mili bardzo sie ciesze, ze z maluszkiem wszystko dobrze i mozesz juz spokojnie spac :) Mili to Ty caly zwierzyniec mialas ;)

Angi ja dzisiaj mam ochote na smazony makaron z twarogiem i tez zaraz lece do kuchni sobie robic.

ps. nie na temat, jak mi dacie opr, karnie i pokornie przyjme, ale czy ktos ma kuchenke gazowa z elektrycznym piekarnikiem wolnostojaca? Musze kupic i nie mam pojecia jakiej firmy... Zawsze w domu mialam w zabudowe.

Monia w zasadzie, przynajmniej dla mnie, ten główny to takie luźne rozmowy nie tylko o dzieciach ;) ja się nie gniewam jak się napisze o czymś innym ;) ;)
Ja mam taką, palniki na gaz i z kuchenką elektryczną. ale u nas kuchnia jest oddzielna tz połączona z dużym pokojem ogromnym "oknem" w ścianie a w tym oknie jest blat barowy, ale oddzielne wejście do niej i tak pozostało. Umożliwiło mi oddzielić kuchnie bramką i tylko tu w zasadzie Oliwia nie może wchodzić sama (chemia, kurki od gazu od kuchenki, piecyk elektryczny itd) My mamy indesit ale kupowny z 10 lat temu
 
WSZYSTKO JEST DOBRZE DLUGIE POZAMYKANE :) bejbelibki lezy bardzo nisko dlatego czuje taki ucisk na szyjke. Serduszko pieknie bije. Dzis bede spac spokojnie :)
Piekne te wasze zwierzaczki :) ja w domu rodzinnym mialam rybki, zolwia wodnego I ladowego, chomiki, swinke morska I pieska Kacperek odszedl w maju mial 17lat :(
A teraz w domu zostal mojej mamie brat lat 11 I on ma kroliczki a moja siostra ktora w zeszlym roku poszla na swoje odrazu wzieli ze schroniska psiaka :)

Ufff ale nas nastraszyłaś
 
Dziewczyny, aleście się rozpisały!!!

Witam nowe mamusie :-)

ps. nie na temat, jak mi dacie opr, karnie i pokornie przyjme, ale czy ktos ma kuchenke gazowa z elektrycznym piekarnikiem wolnostojaca? Musze kupic i nie mam pojecia jakiej firmy... Zawsze w domu mialam w zabudowe.
Odwdziecze sie doswiadczeniem lodowkowym ;)

Ja mam Amica, chyba ze dwa lata temu kupiona. Kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym. Jedyny minus to powłoka chromowana, która po tygodniu była już cała zrysowana. Ogólnie sprawuje się super :-)

A ja mam kundlicę ze schroniska, ale jest pieskiem podwórkowym i biega po naszym ogródku :-) I mam kotkę. Kotka obwąchała młodego po przyjeździe ze szpitala i zaakceptowała. Ale do łóżeczka się nie pchała na szczęście bo wtedy miałabym wątpliwości.
A reakcji psa bałam się bardzo, bo zdarzały jej się epizody, że wystartowała z zębami do córeczki kuzynki, kiedy byli w odwiedzinach. I warczała. Widać było, że bardzo nie lubi dzieci. Kto wie co było przed schroniskiem? Może jej dzieciaki krzywdę robiły...
No, ale z Młodym się oswoiła, chociaż na początku pilnowałam jak nie wiem co. Ale na niego ani razu nie warknęła, a latem to już ich nawet zostawiałam na chwilę samych na podwórku. Tylko go wylizuje po wszystkim gdzie się da :D
Mam nadzieję, że z drugim będzie tak samo... :-) Nie wyobrażam sobie, żebym musiała ją oddać, ale pewnie ze względu na bezpieczeństwo dzieci tak bym zrobiła.
 
A my mamy dwa pieski w mieszkanku. Jeden ze schroniska, mieszaniec podobny do owczarka niemieckiego, tylko trochę mniejszy, a drugi to pekińczyk. Z synkiem dogadują się dobrze, tzn. jak na razie nie wchodzą sobie w drogę. Czasami synek zaczepia mniejszego i się trochę przekomarzają, na szczęście piesek się pilnuje i nigdy ząbkami nie dziabnął Arturka.

Z tricków przygotowujących mogę jeszcze wymienić smarowanie się w ciąży oliwką, którą potem smaruje się dziecko po urodzeniu. Dzięki temu dla psa jest to znany i dobrze się kojarzący zapach. ;-)
 
WSZYSTKO JEST DOBRZE DLUGIE POZAMYKANE :) bejbelibki lezy bardzo nisko dlatego czuje taki ucisk na szyjke. Serduszko pieknie bije. Dzis bede spac spokojnie :)
Piekne te wasze zwierzaczki :) ja w domu rodzinnym mialam rybki, zolwia wodnego I ladowego, chomiki, swinke morska I pieska Kacperek odszedl w maju mial 17lat :(
A teraz w domu zostal mojej mamie brat lat 11 I on ma kroliczki a moja siostra ktora w zeszlym roku poszla na swoje odrazu wzieli ze schroniska psiaka :)

Uff najważniejsze że wszystko ok :) aby dotrwać do ruchów i będzie już lżej ;)


Apropo ruchów sama nie wiem leżałam sobie w łóżku położyłam na dół rękę i pod ręką poczułam fale, jak stałam kuchni to samo i jak się kąpałam wczoraj też :) może jak Oliwia będzie kochało wodę ;)
 
ps. nie na temat, jak mi dacie opr, karnie i pokornie przyjme, ale czy ktos ma kuchenke gazowa z elektrycznym piekarnikiem wolnostojaca? Musze kupic i nie mam pojecia jakiej firmy... Zawsze w domu mialam w zabudowe.
Odwdziecze sie doswiadczeniem lodowkowym ;)

Ja w poprzednim domu miałam wolnostojącą Amice gazową z elektrycznym piekarnikiem. Przez 5 lat użytkowania sprawowała się super.
 
reklama
powtorzylam badanie moczu i jest duzo lepsze niz to z srody;) tylko tutaj wyszlo ze mam obecne ketony-5 nie wiem co to oznacza ale nie jest duzo wiec sie nie martwie no i slad krwi nie wiem skad co i jak. ale mysle ze zle chyba nie jest:)
 
Do góry