reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
nie martw się, ja tez mam liczne pasma śluzu i bakterie, to normalne w ciąży i nie musi oznaczać stanu zapalnego. ważne, że nie ma leukocytów.

a Erytrocyty świeże? vwrr nie lubie jak jakies kwiatki wychodza;/ w morfologi tez mam jakies odchyly ale tym sie najmniej martwie bo morfologia w ciazy idealna nie bedzie..
 
może tak: przezierność karkowa nie powinna wynosić więcej niż 2,5 mm i przy większych wartościach lekarze kierują na test PAPP-a, więc dziwię się, że Ciebie nie skierował. może powinnaś sama się zainteresować tematem? oczywiście to nie oznacza od razu, że dziecko jest chore! ale zawsze warto się zorientować.

ale oni mi chyba zrobia ten test - w każdym razie pobierali mi krew przed badaniem i mam czekać do 2 tyg na wynik, dzieki za wyjaśnienie
 
reklama
Do góry