reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Witam,
No i ja po wizycie :) Dzidzia zdrowa, ruchliwa :)

Dziewczyna rośnie :)))) mąż zbladł.... 3 baby w domu. Lekarka nie mogła przestać się śmiać jak na niego patrzyła. Ha ha ha

Pociesz go, że mój będzie miał 4 baby w domu.

Pytanko mam...czy któraś z mamuśiek miała zastrzyk Anty-D? Chciałam się dowiedzieć jak to wygląda i czym różni się od normalnego zastrzyku,bo niestety czeka mnie za jakiś czas :biggrin2:

Nie wiem jak to w ciąży wygląda ale po porodzie laska u mnie na sali miała. Dostała chyba w dupsko go ale ręki za to nie dam uciąc.

ja też mówiłam że na dwójce kończę:) a tu mam 3 w drodze:biggrin2:
O to tak jak ja :-)
 
Czyli mówicie nie mam sie martwić tym NT? bo cała się trzęsę?

Co do terminów OM czy usg to róznie bywa, w 1 ciąży za każdym razem przy usg wychodziła mi inna data 20, 14, 10, z OM 15 czerwca, a Mati urodził sie 28 maja!!!
We wróżby nie wierzę, choć mi wróżono 3 -kę, ale mam aniołka w niebie także to moje 3 -cie ostatnie :-)
byłam dzis w pracy gabinet szefa ominęłam szerokim łukiem - nie zawołał mnie! :-) <ulga> a tak ogólnie to mam zaległości w pracach domowych
co u was na obiadek?
ja mam zupe z soczewicy i placki bananowe :-)
 
Czyli mówicie nie mam sie martwić tym NT? bo cała się trzęsę?

Co do terminów OM czy usg to róznie bywa, w 1 ciąży za każdym razem przy usg wychodziła mi inna data 20, 14, 10, z OM 15 czerwca, a Mati urodził sie 28 maja!!!
We wróżby nie wierzę, choć mi wróżono 3 -kę, ale mam aniołka w niebie także to moje 3 -cie ostatnie :-)
byłam dzis w pracy gabinet szefa ominęłam szerokim łukiem - nie zawołał mnie! :-) <ulga> a tak ogólnie to mam zaległości w pracach domowych
co u was na obiadek?
ja mam zupe z soczewicy i placki bananowe :-)
ja dziś poszłam na łatwiznę i będzie kurczak w sosie serowym:)
 
reklama
Do góry