reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

Dzwoniłam wczoraj do szkoły rodzenia przy szpitali św. Zofii i zapisałam nas już na zajęcia od 8.04. Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale z racji tego, że szkoła jest finansowana z budżetu miasta i zajęcia odbywają się wieczorem, wolałam to zrobić wcześniej.

ooo, ja też do św. Zofii, ale ja od 09.05 w soboty :)
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży miałam ten zastrzyk robiony i po porodzie tez bo dziecko ma +
A dlaczego się pytasz?
Mi gin powiedział ze jak chce ten zastrzyk ( a chce) to musze go se z niemiec ściągnąć. Tobie też tak powiedzieli?

Pytam bo chciałam się dowiedzieć czy aplikacja-ze tak to ujme-jest jak normalny zastrzyk?
Wiesz ja nie mieszkam w Polsce,kazali mi się tylko umówić na wizytę w 28 tyg w centrum położniczym.
 
Czyli mówicie nie mam sie martwić tym NT? bo cała się trzęsę?

Co do terminów OM czy usg to róznie bywa, w 1 ciąży za każdym razem przy usg wychodziła mi inna data 20, 14, 10, z OM 15 czerwca, a Mati urodził sie 28 maja!!!
We wróżby nie wierzę, choć mi wróżono 3 -kę, ale mam aniołka w niebie także to moje 3 -cie ostatnie :-)
byłam dzis w pracy gabinet szefa ominęłam szerokim łukiem - nie zawołał mnie! :-) <ulga> a tak ogólnie to mam zaległości w pracach domowych
co u was na obiadek?
ja mam zupe z soczewicy i placki bananowe :-)

U nas dzis smazone paleczki w sosie pieczarkowym to dla S a ja z pchelka bedziemy miec krupniczek z kiszona kapusta :D mniam mniam
nie martw sie kochana :*
 
a i jest zle.. zrobilam dzis badania morfo tsh i mocz. i no zesz kur.. tsh jak badalam jakos w 8tyg mialam 3,680.. z zalecenia bralam najmniejsza dawke bo tylko 12,5 euthyroxu i co dzis wynik 4,030:( zapewne moze gdybym brala wieksza dawke to moze by bylo ok.. ale no trudno.. dodatkowo mocz tez cos nie tego i jest mi zle.. z drog moczowych nie odczuwam zadnych objawow ani nic kurde moze zle probke pobralam;/
Nabłonki płaskielicznew prep.
Leukocyty1-3wpw05
Erytrocyty świeże5-10wpw05
Erytrocyty wyługowne1-3wpw05
Pasma śluzulicznew prep.
Bakterieliczne
 
Czyli mówicie nie mam sie martwić tym NT? bo cała się trzęsę?
może tak: przezierność karkowa nie powinna wynosić więcej niż 2,5 mm i przy większych wartościach lekarze kierują na test PAPP-a, więc dziwię się, że Ciebie nie skierował. może powinnaś sama się zainteresować tematem? oczywiście to nie oznacza od razu, że dziecko jest chore! ale zawsze warto się zorientować.
 
Pytam bo chciałam się dowiedzieć czy aplikacja-ze tak to ujme-jest jak normalny zastrzyk?
Wiesz ja nie mieszkam w Polsce,kazali mi się tylko umówić na wizytę w 28 tyg w centrum położniczym.

Tak to normalny zastrzyk. w pupę go się dostaje strasznie mnie piekło. Nie było przyjemne ale da się wytrzymać :) po porodzie dostałam przez kroplowke.
 
reklama
dodatkowo mocz tez cos nie tego i jest mi zle.. z drog moczowych nie odczuwam zadnych objawow ani nic kurde moze zle probke pobralam;/

nie martw się, ja tez mam liczne pasma śluzu i bakterie, to normalne w ciąży i nie musi oznaczać stanu zapalnego. ważne, że nie ma leukocytów.
 
Do góry